Weź udział w Biegu po Wiedzę na targach ProfiAuto Show

, 20 maja 2015, 10:33

Już w najbliższy weekend, w Katowicach, odbędą się targi ProfiAuto Show. Tradycyjnie dla ich uczestników przygotowaliśmy konkurs „Bieg po Wiedzę”. Wykazując się wiedzą lub… sprytem i szybkością, będzie można zdobyć nagrody od sponsorów.

Do spróbowania swoich sił w "Biegu po Wiedzę", gości targów będą zachęcały nasze hostessy. Uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na pytania przygotowane przez producentów części motoryzacyjnych. Przygotowaliśmy cztery różne zestawy pytań. Przyznajemy, że nie są one łatwe, ale nikogo nie pozostawiamy bez szans na zwycięstwo. Aby uzyskać podpowiedź, wystarczy udać się na stoisko wystawcy, którego logotyp widnieje przy treści pytania. 

Wypełnione arkusze odpowiedzi należy przekazać naszym hostessom lub wrzucić do przygotowanej urny. Autorzy poprawnych odpowiedzi mają szansę na zdobycie upominków od sponsorów, np. lamp warsztatowych, świateł do jazdy dziennej, toreb podróżnych, kombinezonów czy mat warsztatowych. Zwycięzców wylosują hostessy (dokładny czas losowań zostanie podany na naszych stoiskach).

 

Sponsorzy "Biegu po Wiedzę":

 

Zapraszamy na nasze stoiska podczas targów ProfiAuto Show 2015.

Dowiedz się więcej

Bieg po Wiedzę na targach ProfiAuto Show 2014
Bieg po Wiedzę na targach ProfiAuto Show 2014

Tradycyjnie już, goście targów ProfiAuto Show 2014 w Katowicach mogli wziąć udział w konkursie „Bieg po wiedzę”, organizowanym przez naszą redakcję oraz Forum Mechaników. Udało nam się zebrać pokaźną ilość wypełnionych kart z odpowiedziami oraz rozdać masę ciekawych nagród, ufundowanych przez sponsorów. Osoby, które zgłaszały się do naszych hostess, by wziąć udział w konkursie, otrzymywały […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!