Nowe Katalogi SKF

, 9 czerwca 2005, 0:00

SKF opublikował nowe katalogi poszerzone o nowe produkty na 2005.
Dotyczą one:
 – Zestawów naprawczych łożysk kół
Katalog samochodowych części zamiennych firmy SKF na rok 2005 zawiera o 10 procent więcej zestawów naprawczych do kół oraz najnowszy asortyment zestawów naprawczych do kół wraz z bębnami hamulcowymi.
Katalog pokazuje kontynuację silnej pozycji firmy SKF w zakresie zestawów naprawczych do kół i ich zastosowań; zawiera ponad 900 zestawów do samochodów europejskich i azjatyckich, z zaplanowanym na cały rok rozwojem konstrukcyjnym. Najnowszy asortyment stanowią zestawy naprawcze do kół wraz z bębnami hamulcowymi.
 ]1L[
Katalog ten zawiera aktualne informacje na temat nowych zestawów – zastępujący starsze, oraz zestawów wycofanych z produkcji, jak również najnowsze zastosowania do takich samochodów jak Audi A3, BMW X3, Volvo S40 i Citroen C3.
Aktualizowany raz w miesiącu katalog online Compass Navigate dostępny jest pod adresem www.vsm.skf.com. Drukowana wersja katalogu zestawów naprawczych do kół firmy SKF będzie rozprowadzana w Europie od maja 2005 roku.
 – Zestawów naprawczych zawieszenia
 – Zestawów naprawczych rozrządów i napędów paskowych

Katalogi dostępne są u Dystrybutorów SKF
SKF zaprasza również do e-katalogu Compass Navigate na stronie www.vsm.skf.com
Dzięki Compass Navigate w łatwy sposób znaleźć można wszystkie potrzebne części i informacje. Korzystanie z Compass Navigate jest zupełnie bezpłatne.
Szukaj i znajdź dla Siebie:
 – Zestawy naprawcze do kół
 – Zestawy do układów rozrządu
 – Zestawy do napędów paskowych
 – Rolki napinaczy i prowadzące
 – Pompy wody
 – Zestawy do układu zawieszenia
 – Łożyska wyciskowe sprzęgła i wiele innych
W zależności od poziomu uprawnień, klient ma możliwość dostępu do szerokiego wachlarza informacji – wyszukiwania, rysunków, specyfikacje techniczne i instrukcje montażu.
Wszystko co należy zrobić by uzyskać dostęp do Compass Navigate to zarejestrować się.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!