Firma SKF dostawcą roku 2004

, 9 czerwca 2005, 0:00

Firma SKF z dumą informuje o przyznanej jej nagrodzie Dostawcy Roku ADI 2004 (ADI – Auto Distribution International). SKF dostarcza produkty AD od ponad 10 lat. W tym okresie firma SKF stała się częścią wielkiego sukcesu, jaki odniosła sieć AD, a współpraca pomiędzy firmami pogłębia się z roku na rok.
Rutger Barrdahl, prezes SKF Vehicle Service Market powiedział: „AD i SKF doskonale do siebie pasują, łącząc dwie silne marki, które wspólnie skupiają się na wartości dodanej i dostarczaniu klientom pełnej gamy produktów. To, a także nie mającą sobie równych sieć dystrybucji i bliską współpracę AD z warsztatami można uznać za główne elementy sukcesu odniesionego w ostatniej dekadzie”.
Przez kilka ostatnich lat firma SKF koncentrowała się nie tylko na poszerzaniu swojego asortymentu, ale również, a nawet przede wszystkim, na udzielaniu jak najbardziej wszechstronnego wsparcia, tak by sprostać stale rosnącym potrzebom rynku.

]1[

Wieloletnia bliska współpraca ze wszystkimi dużymi producentami oryginalnych części (OE), a także prace badawczo-rozwojowe nad częściami do samochodów Ferrari startujących w wyścigach Formuły 1 stanowią podstawę rozwoju naszych produktów. SKF pragnie w dalszym ciągu przekraczać granice możliwości w zwykłych samochodach, w rajdach wyczynowych oraz na przyszłym rynku pojazdów „drive-by-wire”.
„O ile jednak jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy poczucie pewności na torach F1, to nasze największe wyzwanie zaczyna się zawsze w poniedziałek po rajdzie, gdy staramy się pomagać milionom mechaników na całym świecie w zapewnianiu bezpieczeństwa w samochodach ich klientów” – powiedział Rutger Barrdahl.
„Sprawmy więc, by kolejna dekada przyniosła jeszcze większe sukcesy”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!