TRW wydłuża gwarancję

, 14 maja 2015, 14:56

TRW prowadzi kampanię „Perfect Match”, w której przekonuje, że zamontowanie w samochodzie kompletu klocków i tarcz TRW to najbezpieczniejsze i najkorzystniejsze rozwiązanie.

– „Mając na uwadze działanie kompletnych układów, nasi inżynierowie starają się wykorzystać posiadaną wiedzę OE do stworzenia atrakcyjnej oferty dla rynku części zamiennych. W rezultacie powstają najwyższej jakości części, które gwarantują doskonałą harmonię pracy całego układu hamulcowego” – powiedział Ben Smart , Marketing Services Manager Global Parts & Service w TRW.

Z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa jazdy, klocki hamulcowe TRW posiadają krzemianową powłokę COTEC, która przyczynia się do skrócenia drogi hamowania pojazdów w początkowej fazie pracy układu hamulcowego po wymianie klocków oraz przyspiesza proces docierania się klocków i tarcz, zwiększając ogólną skuteczność hamowania.

W przypadku tarcz TRW, powłoka nałożona jest jedynie na piaście i krawędzi tarczy, co zapewnia optymalną ochronę przed korozją i skraca czas docierania się elementów, gwarantując doskonałe działanie układu hamulcowego już od pierwszego hamowania.

– „Z handlowego punktu widzenia oferowanie pełnej gamy produktów z grupy „Corner Module” (hamulce, układy kierownicze, zawieszenia) oznacza, że klienci mogą uzyskać kompleksową obsługę u jednego dostawcy” – dodaje Ben Smart.

TRW wydłużyło okres gwarancji na wady materiałowe i produkcyjne klocków i tarcz "Perfect Match" do trzech lat (lub 50 000 km), w przypadku gdy klocki i tarcze hamulcowe TRW są montowane w komplecie. Pełne warunki rozszerzonej gwarancji można znaleźć pod poniższym adresem: www.trwaftermarket.com/perfectmatch.

Dowiedz się więcej

Kampania „Perfect Match” TRW
Kampania „Perfect Match” TRW

Firma TRW w swojej kampanii „Perfect Match” zwraca uwagę, iż zamontowanie w samochodzie kompletu klocków i tarcz to najbezpieczniejsze rozwiązanie zarówno dla warsztatów jak i kierowców. – „W TRW naszym celem jest zapewnienie wszystkim warunków do możliwie najbezpieczniejszej jazdy. Mając na uwadze działanie kompletnych układów, nasi inżynierowie starają się wykorzystać posiadaną wiedzę OE do stworzenia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 15 maja 2015, 9:34 0 0

Trę to remza

Odpowiedz

Wodzu, 15 maja 2015, 13:56 0 0

Eeeeeeeeeeee tam Remsa : Road House !!!!! to jest marka a co do TRW to fajnie że mówią o montowaniu kpl a nie klocki markowe a tarcze byle jakie ( czyli tanie i dobre :) )

Odpowiedz