Nowy Dyrektor Handlowy Michelin

, 13 maja 2015, 12:08

Txomin Castillo został nowym Dyrektorem Handlowym Grupy Michelin w Regionie Europy Centralnej i Północnej. Z biura w Warszawie będzie kierował sprzedażą opon w Polsce, Czechach, na Słowacji, a także na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Txomin Castillo z Grupą Michelin jest związany od 25 lat. Pracę w firmie rozpoczynał w Madrycie. W trakcie swojej kariery odpowiadał m.in. za sprzedaż i marketing Michelin w Hiszpanii. Był także dyrektorem odpowiedzialnym za sprzedaż opon motocyklowych w Hiszpanii i Portugalii. Następnie został dyrektorem handlowym odpowiedzialnym za sprzedaż opon do samochodów osobowych, autobusów i ciężarówek w Meksyku. Na kontynencie amerykańskim spędził 5 lat. Po powrocie do Europy przez 2 lata zajmował się optymalizacją warunków sprzedaży Grupy Michelin. Przed objęciem stanowiska Dyrektora Handlowego w Polsce był szefem Działu Metod Pracy Sił Sprzedaży i Szkoleń na Europę.

Txomin Castillo ma 49 lat, pochodzi z Bilbao w Kraju Basków w Hiszpanii. Ukończył administrację i ekonomię ze specjalizacją finansową na Uniwersytecie Deusto w Bilbao. Jest fanem piłki nożnej, gra w golfa, jeździ na nartach. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną. Jest żonaty, ma dwie córki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!