Nowe filtry do instalacji LPG w Inter Cars SA

, 13 maja 2015, 11:27

Dział Instalacji Samochodowych Inter Cars SA wprowadził do swojej oferty filtry bulprenowe produkowane przez firmę Certools Sp.J.

Spośród szerokiej gamy produktów firmy Certools szczególnie interesującym i wartym uwagi jest materiał filtracyjny bulpren – najnowsze rozwiązanie technologiczne w zakresie filtracji. Powszechnie wiadomym jest, że tak niepozorny element, jakim jest materiał filtracyjny, stanowi między innymi o czystości dostarczanego paliwa, a tym samym wydolności instalacji gazowej. W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań filtracyjnych takich jak papier – bibuła, poliester czy włókno szklane, zbrojonych w pewnych odmianach siatką metalową, filtracja poprzez bulpren przebiega analogicznie jak w filtrach kanałowo-odśrodkowych. Wykonany z pianki filtracyjnej o otwartych komorach bulpren cechuje bardzo dobra średnia skuteczność filtracji -98,7% oraz bardzo duża chłonność zanieczyszczeń. Co istotniejsze, wysoka stabilność w zakresie temperatur od -40°C do 120°C, a także odporność na rozpuszczalniki stanowią o przewadze bulprenu nad standardowymi materiałami filtracyjnymi.

Bulpren jako nowy materiał filtracyjny skutecznie wchłaniający zanieczyszczenia oleiste, gwarantuje ograniczenie zatykania się wtryskiwaczy oraz zabrudzania innych elementów instalacji LPG. Co za tym idzie wydłużoną jej sprawność.

Dostrzegając przewagę filtracyjną bulprenu nad standardowymi materiałami, Inter Cars wprowadził pełną ofertę filtrów LPG firmy Certools, z różnymi konfiguracjami średnic oraz liczby wejść i wyjść.

Dowiedz się więcej

Leasing bez wychodzenia z warsztatu z Inter Cars SA
Leasing bez wychodzenia z warsztatu z Inter Cars SA

Przy współpracy z firmą EFL S.A. i Raiffeisen Leasing S.A., Inter Cars SA przygotował uproszczone procedury i konkurencyjne oprocentowanie leasingu. Leasing Klient Inter Cars musi tylko wybrać sprzęt i wypełnić wniosek. Opiekun w oddziale Inter Cars zajmie się resztą formalności, doradzi, zamówi urządzenie i pomoże w jego zamontowaniu. Korzyści dla klientów: Tarcza podatkowa w postaci […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!