IC Premia Cash zyskuje popularność

, 6 maja 2015, 14:36

Program lojalnościowy skierowany do klientów Inter Cars SA cieszy się coraz większą popularnością. Do końca kwietnia klienci odebrali ponad 18 000 spersonalizowanych kart – MultiKarta.

Zebrane na karcie środki przeliczane są na rabat jaki można wykorzystać we wszystkich placówkach ICSA obniżając lub opłacając w całości swoje zamówienia. Każdego dnia odnotowujemy kilkadziesiąt transakcji z wykorzystaniem środków na MultiKarcie.

Aby móc wykorzystywać gromadzone na karcie środki, należy aktywować otrzymaną kartę. Poniżej prezentujemy graficzną instrukcję aktywacji karty.

W trakcie procesu aktywacji otrzymacie Państwo SMS-em swój indywidualny kod PIN do karty. Prosimy o zapamiętanie PIN-u, gdyż będzie on potrzebny do autoryzacji płatności z wykorzystaniem MultiKarty. Wszelkie szczegóły dotyczące funkcjonowania programu IC Premia Cash znajdują się na stronie: www.icpremiacash.pl

Dowiedz się więcej

Leasing bez wychodzenia z warsztatu z Inter Cars SA
Leasing bez wychodzenia z warsztatu z Inter Cars SA

Przy współpracy z firmą EFL S.A. i Raiffeisen Leasing S.A., Inter Cars SA przygotował uproszczone procedury i konkurencyjne oprocentowanie leasingu. Leasing Klient Inter Cars musi tylko wybrać sprzęt i wypełnić wniosek. Opiekun w oddziale Inter Cars zajmie się resztą formalności, doradzi, zamówi urządzenie i pomoże w jego zamontowaniu. Korzyści dla klientów: Tarcza podatkowa w postaci […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!