Nowości silnikowe w Inter Cars SA

, 6 maja 2015, 11:51

Oferta części silnikowych Inter Cars SA stale się rozszerza. W ostatnim czasie o asortyment firmy Motive Components Ltd.

Firma Motive Components Ltd to jeden z bardziej cenionych dystrybutorów części silnikowych w Wielkiej Brytanii. Działająca z sukcesem od ponad 30 lat firma, nieprzerwanie podąża według zasady jaką obrała na początku, tzn. „oferować części najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach”. Dzisiejsza oferta stanowi szeroki zakres części silnikowych do współczesnych pojazdów, m.in.: popychacze, dźwigienki, wałki rozrządu, pompy oleju czy kompletne zestawy rozrządów łańcuchowych. Firma wciąż wprowadza nowe produkty oraz współpracuje blisko z producentami na całym świecie (również z tymi na OE).

W ofercie Inter Cars SA w ostatnim czasie pojawiło się sporo nowych produktów tej firmy do samochodów europejskich, japońskich czy koreańskich. Godne uwagi są zestawy rozrządów łańcuchowych do Nissana Navara, Pick-up z silnikami diesla 2.5TD/dCi YD25 (indeks: MOTTCK56, MOTTCK55), jak i zestaw do samochodów grupy VW z silnikami benzynowymi 1.4 FSI, TSI (indeks: MOTTCK82). Dużym zainteresowaniem cieszą się m.in. dźwigienki do Mazdy z silnikiem diesla 2.0TD 16V (indeks: MOTRA24, MOTRA28), czy dźwigienki do silników Renault 2.0 / 2.3 dCi (indeks: MOTRA61). Jako jeden z nielicznych dystrybutorów części oferuje m.in. kompletne zestawy rozrządu do silnika diesla Kia / Hyundai 1.4/1.5/1.6 CRDI (indeks: MOTTCK45 ), czy tzw. mostki dźwigienek jak i same dźwigienki również do silników CRDI (indeks: MOTRA67B, MOTRA67, MOTRA67A ). Ostatnie z nowości jakie się pojawiły to dźwigienki i popychacze do silników Chrysler, Jeep 2.5 TD i 2.5 /2.8 CRD (indeks: MOTRAK780, MOTHL96).

Z pozostałymi nowościami można zapoznać się na stronie: www.czescisilnikowe.intercars.com.pl lub w katalogu Inter Cars.

 

Dowiedz się więcej

Nowe „Tygodniówki z Warsztatówki” w Inter Cars
Nowe „Tygodniówki z Warsztatówki” w Inter Cars

W ramach cyklicznej akcji „Tygodniówki z Warsztatówki”, klienci Inter Cars SA mogą nabyć taniej elementy wyposażenia warsztatowego. W najnowszej edycji akcji, która jest ważna od 4 do 10 maja 2015 r. (lub do wyczerpania zapasu produktów) można kupić taniej m.in. przedłużacze, skrzynki narzędziowe, wózki serwisowe, myjki ciśnieniowe czy tester akumulatorów.

Nowe katalogi blach BLIC w Inter Cars
Nowe katalogi blach BLIC w Inter Cars

Dział Części Wizualnych Inter Cars rozpoczął dystrybucję nowych Katalogów Blach Naprawczych BLIC na sezon 2015. Oprócz oferty rozszerzonej o nowe modele samochodów dostawczych, zawierają one obrazowe zdjęcia pojazdów. Zaktualizowane wydanie zawiera rozszerzoną ofertę o nowe modele samochodów dostawczych, takich jak: VW T3, T5, Fiat Ducato 06 -, FSC Lublin , Mercedes MB100, Vario, Hyundai H1, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!