Rozszerzona oferta produktów marki Lemförder

, 6 maja 2015, 10:50

Marka Lemförder, należąca do ZF Services, posiada obecnie w portfolio ponad 13 000 części do układów kierowniczych i zawieszenia. Oferta marki została ostatnio poszerzona o kolejne 600 produktów. Wśród nich znalazły się również elementy do modeli pojazdów, które dopiero niedawno debiutowały na rynku.

ZF Services pokrywa 95% zapotrzebowania na kluczowe grupy produktów w jakości OE. Obecnie, jednostka biznesowa ZF Friedrichshafen AG działająca na rynku części zamiennych jest w trakcie procesu rozszerzania oferty produktów marki Lemförder, oferującej elementy układów kierowniczych i zawieszenia. Od teraz w ofercie Lemförder można znaleźć m.in. wahacze przedniej osi do modelów BMW od Serii 3 do 6, kompletne zestawy wahaczy tylnej osi nowego modelu BMW X4 oraz drążki stabilizacyjne dla elektrycznego modelu BMW i3. W portfolio marki Lemförder znalazły się również przednie wahacze do Porsche Panamera z roku 2014. Dzięki rozszerzeniu oferty produktów, dla klientów dostępne są komponenty do mikro-samochodów produkowanych przez grupę VW (modele: VW Up, Seat Mii, Skoda Citigo). Z myślą o gigantach rynku pojazdów użytkowych, takich jak Mercedes-Benz Actros, nowy model Unimoga czy Mercedes-Benz Zetros, do oferty marki Lemförder trafiło 56 elementów.

ZF Services udostępniła zaktualizowany katalog części Lemförder w wersji drukowanej oraz w wersji PDF, którą można pobrać na stronie: www.zf.com. Najnowsze wersje publikacji tego typu są też zawsze dostępne poprzez internetowy katalog „WebCat”.

Dowiedz się więcej

100-lecie ZF Friedrichshafen AG – historia marki
100-lecie ZF Friedrichshafen AG – historia marki

W 2015 roku ZF Friedrichshafen AG obchodzi 100-lecie istnienia. Firma specjalizująca się początkowo w rozwiązaniach dla branży lotniczej w skali regionalnej, stała się międzynarodową spółką technologiczną aktywną na światowym rynku pojazdów. Swój sukces ZF zawdzięcza nie tylko innowacyjnym technologiom, ale też odpowiednio wczesnej ekspansji na nowe rynki oraz udanym przejęciom. W roku, w którym świętuje […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!