Drugie Międzynarodowe Targi Wiedzy Technicznej i Szkoleń

, 8 czerwca 2005, 0:00

Firma Moto-Profil informuje, że w dniach 18 i 19 czerwca 2005 roku odbędą się Drugie Międzynarodowe Targi Wiedzy Technicznej i Szkoleń. Tegoroczne targi zgromadzą kilkudziesięciu czołowych producentów części i wyposażenia warsztatowego. Najlepsi szkoleniowcy z kraju i zagranicy przeprowadzą w sumie ponad 70 prezentacji.
Oferta szkoleniowa obejmie wszystkie aspekty obsługi serwisowej pojazdów. Od ogumienia (Uniroyal, Dayton) poprzez układ hamulcowy (Lucas/TRW, Ate, Tomex-C), elementy zawieszenia (TRW, Monroe, Febi), elementy przenoszenia napędu (GKN), silnik i elektronikę silnikową (Luk-AS, Victor Reinz, NGK, Italcom, Jurgal) do bieżącej obsługi eksploatacyjnej (Fram, Fuchs, Valvoline, Luna, Varta, Philips).
Niewątpliwie dużą atrakcją będzie prezentacja RepXpert-a firmy Luk-AS – portalu internetowego skierowanego do profesjonalnych warsztatów samochodowych oferującego szybki dostęp do informacji zarówno technicznych jak i z zakresu zarządzania warsztatem połączonego z programem bonusowym dla warsztatów. Punkty bonusowe, po zarejestrowaniu na stronie można będzie wymieniać na atrakcyjne nagrody.
Interesujące z pewnością będą szkolenia przygotowane przez firmę Italcom – dostawcę wyposażenia warsztatowego i zaawansowanego sprzętu diagnostycznego. Szkolenia te będą dotyczyły elektroniki samochodowej, obsługi klimatyzacji, diagnostyki. To jeżeli chodzi o szkolenia związane bezpośrednio z techniką i naprawami samochodów.
Kolejną grupą tematyczną będą szkolenia dotyczące spraw niezwykle istotnych dla działania i rozwijania niezależnego serwisu samochodowego. Firma Conart zaprezentuje pakiet szkoleń związanych z finansowaniem inwestycji i przepisami prawnymi. Stowarzyszenie Niezależnych Warsztatów Samochodowych przeprowadzi szkolenia z obsługi klienta i marketingu w serwisie samochodowym, a firma Moto-Profil z obsługi i wykorzystania w pracy warsztatu oprogramowania Moto-Serwis. Każda z firm uczestniczących w targach przygotowała różne zakresy tematyczne swoich prezentacji. Tak więc goście odwiedzający targi będą mieli do wyboru ponad 30 tematów szkoleniowych odbywających się w dziesięciu salach konferencyjnych. Goście targowi będą także mieli możliwość indywidualnych rozmów ze szkoleniowcami w kilkunastu punktach informacyjnych i ekspozycyjnych zlokalizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich.
Równie ciekawie zapowiada się cała otoczka imprezy targowej. Przez dwa dni, na scenie ulokowanej w bezpośredniej bliskości ośrodka odbywać się będą koncerty, pokazy i konkursy dla publiczności z cennymi nagrodami. Sobotni wieczór wypełni koncert zespołu Lady Pank. Sympatyczna, piknikowa atmosfera, wiele atrakcji i bardzo szeroki program szkoleniowy jaki został przygotowany gwarantuje, że czas spędzony na targach nie tylko przyczyni się do podniesienia jakości pracy niezależnych serwisów samochodowych ale będzie także wspaniałą okazją do poznania ludzi z branży, którzy zjadą na targi z całego kraju.

Wszelkich informacji związanych z udziałem w targach udzielają:


Moto-Profil
Ul. Asnyka 32, 40-696 Katowice
telefon: (032) 257 68 77 lub (032) 252 50 02
fax: (032) 257 68 78 lub (032) 252 50 03
adres: www.moto-profil.pl


Stowarzyszenie Niezależnych Warsztatów Samochodowych
ul. Asnyka 32, 40-696 Katowice
tel. (032) 252 50 28
e-mail: targi@snws.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!