Oferta Inter Cars na sezon klimatyzacji

, 29 kwietnia 2015, 12:16

W sezonie wiosenno-letnim warsztaty szczególnie często zajmują się naprawą i konserwacją klimatyzacji. W związku z tym, Inter Cars zaprezentował ofertę preparatów do czyszczenia układu klimatyzacji.

Preparaty do odgrzybiania z sondą/aplikatorem
Preparaty do profesionalnego czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji. Pozwalają na efektywne oczyszczenie układu klimatyzacji w samochodzie. Eliminują bakterie i grzyby, odświerzają orzaz zabezpieczają przed nieprzyjemnym zapachem. Indeksy Inter Cars SA:
CRC AIRCO CLEANER 400ML,
CLIM 400ML,
MA 19-535.
Preparaty do odgrzybiania typu "granat"
Preparaty do czyszczenia i odgrzybiania wszelkich układów klimatyzacji samochodowej.
Szybko usuwają wszelkiego rodzaju bakterie, grzyby, pleśń i wirusy z układów klimatyzacji samochodowej, które są przyczyną nieprzyjemnego zapachu, jak również innych reakcji alergicznych. Pozostawiają przyjemny i świeży zapach. Preparaty typu "granat" są łatwe w zastosowaniu.
Indeksy Inter Cars SA:
CART00225,
CRC AIRCO KLEEN 200ML,
LOC HYGIENE SPRAY 150ML,
PLAK AIRCLIM 200ML.
Preparaty do odgrzybiania w płynie
LOCTITE – TEROSON  płyn do odgrzybiania klimatyzacji – Terosept jest preparatem na bazie wody zawierającym czynne składniki zwalczające bakterie i grzyby w urządzeniach klimatyzacyjnych pojazdów. Zapewnia długotrwały efekt, ponieważ zawarte w nim czynne składniki nie tylko zwalczają grzyby i bakterie, lecz również zapobiegają ich powstawaniu przez długi okres.
Indeks Inter Cars SA: LOC 14558Z TEROSEPT 5L.
Dostępny również w zestawie składającego się z profesjonalnego urządzenia do nanoszenia klimatyzacji i dwóch sztuk 5L płynu do odgrzybiania klimatyzacji. Indeks Inter Cars SA: LOC TEROSEPT SET.
Preparaty do wykrywania nieszczelności
Preparaty do wykrywania wycieków gazowych umożliwią odnalezienie nieszczelności w prosty, ekonomiczny i bezpieczny sposób. Dzięki specjalnej konstrukcji zaworu możliwe jest stosowanie go także w trudno dostępnych miejscach.
Indeksy Inter Cars SA:
CART00213,
CRC LEAKFINDER 500ML.

 

Dowiedz się więcej

Specjalna oferta na urządzenia i czujniki do obsługi TPMS w Inter Cars
Specjalna oferta na urządzenia i czujniki do obsługi TPMS w Inter Cars

Inter Cars przygotował specjalną wiosenną ofertę na urządzenia i czujniki uniwersalne CUB do obsługi systemów TPMS. Z myślą o warsztatach wulkanizacyjnych, chcących przygotować się do obsługi aut z systemem TPMS, dział Wyposażenia Warsztatów Inter Cars przygotował ofertę specjalną zakupu urządzeń do diagnostyki i programowania czujników uniwersalnych CUB Uni-Sensor. W ofercie m.in. nowość –  zestaw: programator […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!