Technologiczne nowinki w szybach samochodowych

, 28 kwietnia 2015, 10:53

Firma Fuyao Group przygotowała materiał, opisujący rozwiązania technologiczne, wykorzystywane w szybach samochodowych. Chiński producent dostarcza szyby na pierwszy montaż do wielu modeli samochodów.

Szyba to niedoceniany element samochodu. W najnowszych modelach pojazdów możemy spotkać niezwykle zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wszystkie przedstawione w poniższej galerii technologie zostały opracowane w działającym od 1999 roku Centrum Badań i Rozwoju Fuyao Group. Rozwiązania te znalazły zastosowanie w szybach czołowych rożnych modeli wiodących marek samochodowych.

Technologiczne nowinki w szybach samochodowych

 

W Polsce szyby Fuyao Group są dostępne za pośrednictwem firmy Glass4cars.pl SA, która jest wyłącznym dystrybutorem produktów Fuyao.

Dowiedz się więcej

Chińskie szyby w Mercedesie, Jaguarze i Audi
Chińskie szyby w Mercedesie, Jaguarze i Audi

Mercedes GLA, Jaguar F-Type X152, Audi A3 – co łączy te luksusowe auta? Wszystkie mają fabrycznie zamontowane szyby chińskiego producenta – Fuyao Group. Aktualnie Fuyao jest trzecim największym producentem szyb samochodowych na świece. Szyby Fuyao pojawiły się we wspomnianych modelach Mercedasa, Jaguara i Audi na mocy umów zawartych w ciągu ostatniego roku pomiędzy tymi producentami […]

Fuyao produkuje niemal co piątą szybę samochodową na świecie
Fuyao produkuje niemal co piątą szybę samochodową na świecie

Ponad 30 milionów szyb samochodowych wyprodukowanych w minionym roku dało Fuyao Group 18 proc. udział w światowym rynku. Ponad 22 miliony trafiły na pierwszy montaż, zaś 8 milionów – na rynek części zamiennych. Chiński koncern wyprodukował w minionym roku 22 miliony i 50 tysięcy szyb samochodowych, które zostały fabrycznie zamontowane w autach takich producentów, jak […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!