Nissens z certyfikatem Ford Q1

, 22 kwietnia 2015, 12:15

Ford ustanowił szereg wymagań, które muszą spełnić jego partnerzy aby stać się preferowanym dostawcą tej marki. Ford nagradza certyfikatami Q1 dostawców, którzy ściśle wypełniają wymogi firmy dotyczące jakości, terminowości dostaw, zarządzania materiałami i oferują wysokie standardy techniczne. Certyfikat taki otrzymał ostatnio Nissens Automotive.

– „Spełniając wymagania Ford i uzyskując certyfikat Q1 – Preferred Quality Status, Nissens dołączył do ekskluzywnej grupy firm, które są certyfikowanymi dostawcami Ford. Certyfikat potwierdza, że potrafimy udokumentować naszą dogłębną i drobiazgową pracę nad rozwojem procesów produkcyjnych, integrację udoskonaleń w kluczowych obszarach funkcjonalnych oraz monitorowanie projektów i ich wyników. Ford podkreślił profesjonalizm z jakim tworzymy nasz produkt, proces jego zatwierdzania i testowania. Jesteśmy dumni, że Nissens spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów na rynku.” – powiedział Jesper Petersen, dyrektor Produkcji i Jakości.

– „W moim przemówieniu podczas ceremonii podziękowałem Ford za uznanie, ponieważ jest to dla Nissens ważny krok do przodu. W procesie uzyskania certyfikatu podjęliśmy wyzwanie, by być najlepszym partnerem dla Ford. Ford podszedł bardzo konstruktywnie i profesjonalnie do tego procesu, wierząc i potwierdzając, że Nissens Automotive jest w stanie sprostać jego oczekiwaniom. Teraz skupiamy się na dalszej współpracy z Ford. Nie ma wątpliwości, że Nissens z certyfikatem Q1 udowodnił, że jest profesjonalną firmą która ma to, czego potrzeba aby być dostawcą dla najlepszych.” – powiedział Klavs Thulstrup Pedersen, Senior Vice President w Nissens Automotive.
 

Dowiedz się więcej

Nissens radzi: sprawdź chłodnicę cieczy silnika podczas przeglądu klimatyzacji
Nissens radzi: sprawdź chłodnicę cieczy silnika podczas przeglądu klimatyzacji

Obecnie większość nowych aut wyposażonych jest fabrycznie w klimatyzację a serwisowanie i naprawy klimatyzacji są specjalnością, którą obiera coraz więcej warsztatów samochodowych. Auta stają się bardziej skomplikowane a podzespoły szczelnie wypełniają komorę silnika utrudniając naprawy. W wielu samochodach pojawiają się problemy z demontażem części, gdyż demontaż jednego elementu wiąże się wielokrotnie z koniecznością demontażu wielu innych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!