Konkurs Fomar Friction

, 22 kwietnia 2015, 23:43

10 kompletów klocków hamulcowych z aktualnej oferty marki Fomar Friction czeka na zwycięzców naszego konkursu. Aby mieć szansę na wygraną należy odpowiedzieć poprawnie na trzy pytania.

1. Skąd wzięła się nazwa FOMAR?

2. Ile referencji klocków hamulcowych osobowych ma w swojej ofercie FOMAR FRICTION?

3. Jaką nową linię produktową wprowadził FOMAR do swojej oferty w 2014 roku?

Podpowiedzi można szukać w artykułach opublikowanych na naszym portalu.

 

Nagrody to 10 kompletów klocków hamulcowych z aktualnej oferty Fomar. Każdy ze zwycięzców otrzyma po jednym komplecie, dobranym do wskazanego modelu samochodu*.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Nagrody zdobędą 1., 5., 10., 15., 20., 25., 30., 35., 40. i 45. osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi.
Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Prosimy podać także informację na temat modelu samochodu, do którego mają zostać dobrane klocki*.

 

Konkurs trwa od 23 do 30 kwietnia 2015 r.

 

* Nagrodami w konkursie są komplety klocków z aktualnej oferty Fomar. Jeśli uczestnik poda model samochodu, do którego nie uda się dobrać klocków, skontaktujemy się w celu wskazania innego modelu.

Dowiedz się więcej

Historia zatacza krąg
Historia zatacza krąg

Historia czasem rzeczywiście potrafi zatoczyć krąg. Przykładem mogą być dzieje związku firm Fomar, Roulunds i MAT Holdings. Marka Fomar Friction istnieje od roku 2004 i obecnie należy do najbardziej rozpoznawanych marek ciernych części hamulcowych w Europie Centralnej i Wschodniej. Jej historia jest jednak znacznie dłuższa, gdyż zacząć ją można od niewielkiego zakładu, jaki w jeszcze […]

Fomar Friction – doświadczenie, innowacje, zasięg
Fomar Friction – doświadczenie, innowacje, zasięg

Fomar Friction na przestrzeni lat przechodził wiele zmian własnościowych. Dziś jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek części hamulcowych w Europie Centralnej i Wschodniej. To jednak nie jedyna przestrzeń działania tej globalnej marki. Jej produkty popularne są na trzech kontynentach – w Europie, Azji oraz w Afryce. Fomar Friction – organizacja Fomar produkuje elementy układu […]

Rozstrzygnięcie konkursu Fomar Friction
Rozstrzygnięcie konkursu Fomar Friction

Dziękujemy za bardzo liczny udział w naszym konkursie. Nagrody ufundowane przez markę Fomar Friction trafią do dziesięciu zwycięzców. Prezentujemy także prawidłowe odpowiedzi na konkursowe pytania. 1. Skąd wzięła się nazwa FOMAR? Swego czasu polski zakład produkcyjny nosił nazwę Fabryki Okładzin Ciernych w Markach, w skrócie FOC Marki, od którego to skrótu powstała później nazwa Fomar. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

alizei, 27 kwietnia 2015, 22:40 0 0

super konkurs - super nagroda, trzymam kciuki za siebie i za męża

Odpowiedz