Nowe zestawy naprawcze marki ZINNGER

, 31 marca 2015, 12:17

Niemiecki producent części motoryzacyjnych, ZINNGER, poszerzył swój asortyment o nowe zestawy naprawcze piast kół. Produkty te przeznaczone są m.in. do samochodów: Toyota RAV II, Auris i Avensis, Honda Jazz, Civic VIII oraz CR-V III i IV, Mitsubishi ASX i Lancer, Citroen C4 Aircross i Peugeot 4008.

Wprowadzenie nowych produktów było odpowiedzią firmy na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku motoryzacyjnego. Marka ZINNGER systematycznie poszerza asortyment o nowe części zamienne, dostosowując tym samym swoją ofertę do bieżących oczekiwań konsumentów i producentów samochodów. Wszystkim zmianom asortymentowym towarzyszą kontrole produktowe, przeprowadzane w laboratorium kontrolno-pomiarowym.

 

Szczegółowe informacje na temat wszystkich produktów marki ZINNGER dostępne są na stronie producenta www.zinnger.pl

Dowiedz się więcej

Nowe referencje klocków hamulcowych ZINNGER
Nowe referencje klocków hamulcowych ZINNGER

Oferta marki ZINNGER została poszerzona o nowe typy klocków hamulcowych. Przeznaczone są one m.in. do następujących modeli samochodów: VW Tiguan, Touareg, Audi S4, A6 i Q3, Mercedes-Benz Sprinter oraz BMW 1, 3, 5, 6 i X1, a także Citroen C4, DS4 i DS5. Marka ZINNGER dostępna jest w Polsce już od kilku lat. Oprócz klocków […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Specjalista, 8 kwietnia 2015, 7:29 0 0

Wielka prośba do MotoFocus o niezamieszczanie artykułów sponsorowanych w których pierwszy wyraz jest kłamstwem!!!

Odpowiedz

Anonim, 10 kwietnia 2015, 5:23 0 0

dobre sobie NIEMIEC ..;]

Odpowiedz

Anonim, 10 kwietnia 2015, 5:35 0 0

a... i jeszcze jedna uwaga co to za NIEMIEC, który średnio kosztuje o prawie połowę mniej w detalu np. łożysko do alfy, fiata ZN01720 od innych markowych producentów? Myślę, że nazwy są tu zbędne.

Odpowiedz

NIKOLAJ, 26 maja 2017, 9:31 0 0

Gdzie jest ta ich niemiecka fabryka? Znowu w hali magazynowej w którymś porcie?

Odpowiedz