Premio daje 100 zł za zakup opon

, 30 marca 2015, 9:19

Serwisy Premio Opony-Autoserwis uruchomiły ciekawą promocję. Klienci nagradzani są bonami paliwowymi o wartości 100 zł za zakup kompletu opon. Każdy zakup kompletu felg będzie za to premiowany nagrodą w postaci wideo rejestratora marki Tracer Girdo 2.

Na kierowców, którzy w najbliższym czasie odwiedzą jeden z 130 serwisów Premio, czekają bony na paliwo. Dodatkowo każdy zakup kompletu felg będzie premiowany nagrodą w postaci wideo rejestratora marki Tracer Girdo 2. Główne promocje są okazją do przyciągnięcia klientów do warsztatu. Tam zostaną mu przedstawione takżę inne promocje, m.in. na felgi marki DOTZ (powyżej 17 cali) oraz AEZ (z wyjątkiem modelu Yacht).

 

Promocja w serwisach Premio trwa od 23 marca do 30 kwietnia 2014 r. lub do wyczerpania zapasów kompletów opon promocyjnych. Szczegóły oraz regulamin promocji są dostępne na stronie www.premio.pl.

Dowiedz się więcej

Jerzy Dudek ambasadorem Premio Opony-Autoserwis
Jerzy Dudek ambasadorem Premio Opony-Autoserwis

Sieć Premio Opony-Autoserwis, związana z Grupą Goodyear, będzie promować swoje usługi w telewizji. Bohaterem nowej kampanii, która właśnie wystartowała, jest Jerzy Dudek. Jerzy Dudek to sześćdziesięciokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, bramkarz m.in. Feyenoordu Rotterdam, Liverpoolu oraz Realu Madryt, a obecnie kierowca wyścigowy i miłośnik motoryzacji. Były piłkarz współpracuje także z firmą Castrol, biorąc udział […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!