Nowa ekologiczna myjka w ofercie Orion Poland

, 1 czerwca 2005, 0:00

Firma Orion Poland Sp. z o.o, bezpośredni przedstawiciel szwedzkiej firmy Hedson Technologies AB, wprowadziła na polski rynek kolejny model ekologicznej myjki do mycia kół, model W – 750.
W urządzeniu tym koła są myte szybko i skutecznie przy wykorzystaniu opatentowanej przez producenta techniki mycia. Nie stosowane są przy tym żadne środki chemiczne lub podgrzewanie wody – metoda mycia jest całkowicie przyjazna ekologicznie.
Koła są myte szybko i efektywnie przy wykorzystaniu zimnej wody oraz granulatu z tworzywa sztucznego. Proces mycia odbywa się w systemie zamkniętym, nie jest potrzebny stały dopływ i odpływ wody. W ten sposób można myć wszystkie rodzaje i typy felg, bez obaw o ich uszkodzenie.
Nowy model W – 750 wprowadza kolejne innowacje. Największą ciekawostką jest proces załadunku kół – jest on zminimalizowany czasowo tzn. po zdjęciu kompletu kół z samochodu, układamy je na specjalnym wózku ( wyposażenie standardowe myjki – dwa wózki ), który blokujemy w myjce. Pozostałe czynności mycia kół tzn. załadunek brudnego koła i rozładunek umytego odbywa się automatycznie. Na wózek możemy załadować maksymalnie 4 koła. Czas mycia możemy ustawić w zależności od stopnia zabrudzenia kół to jest na: 30, 60, 90 lub 120 sek.
 ]1[
Kolejną nowością jest rozszerzenie zakresu wielkości kół – zwiększono zakres szerokości koła do  350 mm, a średnicę do 800 mm, czyli również wszystkie koła samochodów terenowych i tzw. SUV.
Dla pierwszych klientów nowego modelu myjki W – 750, firma Orion Poland Sp. z o.o wprowadziła cenę promocyjną, a dla użytkowników poprzednich modeli myjek W – 350 i W – 550 zastosowano specjalną formę sprzedaży.
Szczegóły oraz pytania prosimy kierować pod adres lange@orionpoland.pl  

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!