Proste dobieranie – Nowy katalog przewodów zapłonowych Bosch

, 1 czerwca 2005, 0:00

Firma Bosch przygotowała nowy katalog przewodów zapłonowych do samochodów osobowych i dostawczych. Katalog, w poręcznym formacie A5, prezentuje aktualną ofertę przewodów zapłonowych i ułatwia ich dobór do poszczególnych modeli pojazdów.
Katalog obejmuje zarówno oporowe przewody zapłonowe Silicone-Power, jak i przewody Silicone-Copper z miedzianym rdzeniem.
Kluczową częścią katalogu jest lista umożliwiająca znalezienie odpowiedniego zestawu lub pojedynczych przewodów do danego typu silnika. Aby ułatwić poruszanie się w katalogu przy doborze szukanych przewodów wykorzystano krótkie numery referencyjne, dzięki którym można bez trudu odnaleźć w innej części katalogu informację na temat liczby i rodzajów przewodów wchodzących w skład danego zestawu. W przypadku przewodów pojedynczych numery pozwalają na szybkie zdobycie informacji na temat ich rodzajów (Silicone-Power lub Silicone-Copper), długości i średnicy, rodzaju wtyków cewki oraz świecy zapłonowej.
 ]1P[
W katalogu znajduje się również przydatne dla punktów sprzedaży i serwisów zestawienie, pokazujące, jakie przewody mają zastosowanie w poszczególnych markach samochodów. Ułatwi to znacznie kontrolę magazynu i pozwoli dopasować ofertę do lokalnych potrzeb klientów. W katalogu umieszczona jest także lista pozwalająca dobrać do danego samochodu właściwe końcówki łączące przewód ze świecą, cewką oraz aparatem zapłonowym.
Katalog jest przydatnym narzędziem przy sprzedaży kompleksowego programu przewodów zapłonowych Boscha, gwarantującego ponad 90 procent pokrycia rynku. Katalog jest dostępny u dystrybutorów produktów Bosch.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!