Konkurs OSRAM

, 25 marca 2015, 23:14

Tym razem w naszym konkursie można wygrać niezawodne lampy warsztatowe firmy OSRAM. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania.

Podpowiedzi można szukać w naszym artykule oraz na facebookowym fanpage'u firmy OSRAM.

Pytania:

Jak długo po pełnym naładowaniu może pracować lampa OSRAM LEDinspect Professional?

a) 3 h
b) 5 h
c) 7 h

Ile diod jest zamontowanych w lampie OSRAM LEDinspect Slimline?

a) 12
b) 17
c) 30

Upadek z jakiej wysokości mogą przetrwać lampy OSRAM LEDinspect  Professional i Slimline?

a) 2,5 metra
b) 1 metra
c) Nie są odporne na upadek

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl

Nagrodą główną w konkursie jest lampa LEDinspect Professional. Trafi ona do autora 50. nadesłanej poprawnej odpowiedzi na pytania. Do autorów 10. oraz 30. poprawnego zgłoszenia trafią lampy LEDinspect Slimline.

W treści wiadomości prosimy podać także imię i nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy z uczestników może wysłać tylko jedną wiadomość.

Konkurs trwa od 26 marca do 1 kwietnia 2015 r.

Dowiedz się więcej

Niezwykle odporne i bardzo jasne
Niezwykle odporne i bardzo jasne

Właśnie takie są lampy warsztatowe LEDinspect Slimline i Professional firmy OSRAM. Obie wytrzymują upadek nawet z wysokości 2,5 metra i doskonale sprawdzą się podczas napraw w trudno dostępnych miejscach samochodu. Chyba każdy mechanik wie, jak istotne jest dobre oświetlenie miejsca pracy. Nie zawsze da się je zapewnić przy pomocy tradycyjnych, sufitowych lamp. W zakamarkach pod […]

Rozstrzygnięcie konkursu OSRAM
Rozstrzygnięcie konkursu OSRAM

Znamy już laureatów konkursu, w którym nagrody ufundowała firma OSRAM. Prezentujemy także prawidłowe odpowiedzi na konkursowe pytania. Jak długo po pełnym naładowaniu może pracować lampa OSRAM LEDinspect Professional? c) 7 h Ile diod jest zamontowanych w lampie OSRAM LEDinspect Slimline? b) 17 Upadek z jakiej wysokości mogą przetrwać lampy OSRAM LEDinspect  Professional i Slimline? a) […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Red., 27 marca 2015, 8:54 0 0

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl

Odpowiedz