Inter Cars SA z tytułem „Pracodawca Przyjazny Edukacji”

, 24 marca 2015, 8:13

Inter Cars SA znalazł się wśród dziesięciu przedsiębiorców, którzy otrzymali statuetki „Pracodawca Przyjazny Edukacji”. Został doceniony za wkład w kształcenie zawodowe młodzieży oraz doskonalenie nauczycieli.

Nagrody zostały przyznane przez Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku i dotyczyły firm działających na terenie tego miasta. Statuetki to podziękowanie za wsparcie i organizowanie m.in. pracowni, warsztatów i zajęć niezbędnych do kształcenia zawodowego uczniów. Praktyki w zakładach pracy są istotne w poznawaniu przyszłego zawodu przez młodych ludzi. Nabywanie praktycznych umiejętności ułatwia uczniom wejście na rynek pracy. Partnerstwo szkół z lokalnymi pracodawcami ma więc wyjątkowe znaczenie dla szkolnictwa zawodowego.

W ten sposób włodarze miasta docenili zorganizowany przez Inter Cars SA program „Młode Kadry”, który poza Białymstokiem objął swoim zakresem jeszcze 14 placówek w całej Polsce.

Statuetkę w imieniu Prezesa Zarządu Inter Cars SA, Roberta Kierzka, odebrał Maciej Bobrowski, Kierownik Działu Szkoleń Technicznych.
Więcej informacji o programie „Młode Kadry” na www.szkolenia.intercars.com.pl.

Dowiedz się więcej

Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie marca
Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie marca

Na drugą połowę marca Inter Cars przygotował kilkadziesiąt szkoleń poświęconych: diagnostyce czujników, automatycznym skrzyniom biegów, układom rozrządu, turbosprężarkom, filtrom FAP/DPF, instalacjom LPG, systemom TPMS i innym tematom. Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie marca Grupa Filialna Temat Firma szkoląca Data/Godzina Cena Adres Koordynator/kontakt Grupa Siedlce UKŁADY KLIMATYZACJI SAMOCHODOWYCH-BUDOWA I… Inter Cars Paweł Szymański 19.03 09:00 […]

Szkoła z Lublina w programie Młode Kadry
Szkoła z Lublina w programie Młode Kadry

Pierwszą szkołą, która dołączyła do programu Młode Kadry w ramach jego IV edycji jest Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie. Uroczystość z okazji przystąpienia szkoły do programu Młode Kadry zbiegła się w czasie ze 100-leciem istnienia placówki. Wagę wydarzenia podkreślili licznie przybyli gości. W skład sporej delegacji Inter Cars SA wchodzili m.in. Radosław […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!