Bridgestone Turanza T001 wyróżniona przez ADAC i Auto Moto

, 24 marca 2015, 12:10

Zarówno testy przeprowadzane przez niemieckie ADAC, jak i porównanie przeprowadzone przez magazyn Auto Moto, zakończyły się pozytywnie dla opony Bridgestone Turanza T001. Uzyskała ona oceny odpowiednio: „bardzo rekomendowana” i „rekomendowana”.

Wysoka ocena ADAC

Wyniki najnowszych testów opon letnich przeprowadzonych przez ADAC doceniły opony Bridgestone Turanza T001. Spośród kilkunastu testowanych opon, Turanza T001 została wyróżniona przez niemiecki automobilklub jako bardzo rekomendowana.

Test opony w rozmiarze 205/55 R16 91V, potwierdził jej dobre osiągi w hamowaniu na mokrej nawierzchni oraz stabilność przy wysokich prędkościach. Eksperci ADAC określili T001 jako „bardzo zrównoważoną oponę, doskonale sprawdzającą się na suchej i mokrej nawierzchni”.

Rekomendacja Auto Moto

Opona Bridgestone Turanza T001 została również wysoko oceniona przez specjalistów z magazynu motoryzacyjnego Auto Moto. W przeprowadzonym przez nich teście opon letnich, propozycja japońskiego producenta wykazała się szczególnie na suchej nawierzchni, za co została wyróżniona tytułem „Polecana”.

Oponę Turanza w rozmiarze 225/40 R18 testowano na Audi A3 1.8 TFSI.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!