Montażownica TWC-502 A

, 1 czerwca 2005, 0:00

Firma Launch Polska Sp. z o.o. wprowadziła do swej oferty kolejne urządzenie: automatyczną montażownicę TWC-502 A. Jest ona przeznaczona do demontażu i montażu opon dętkowych i bezdętkowych samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Urządzenie umożliwia obsługę opon niskoprofilowych, dzięki zastosowaniu dodatkowej głowicy obrotowej i ruchomego ramienia.
Dwukierunkowy obrotowy stół umożliwia obsługę obręczy w zakresie od 10 do 20 cali przy mocowaniu zacisków od zewnątrz i od 13 do 23 cali przy mocowaniu zacisków od wewnątrz.
]1P[
Posiada również mechanizm pneumatycznego odchylania kolumny do tyłu oraz blokowania ramienia pionowego i poziomego w ustalonej pozycji za pomocą zacisku pneumatycznego. Dzięki temu unika się konieczności każdorazowego ustawiania ramion i stopki względem obręczy przy obsłudze kilku kół tych samych rozmiarów. Konstrukcja zbijaka zapewnia skuteczne oddzielenie opony od obręczy bez łamania opony. Ponadto maszyna wyposażona jest w przyrząd do pompowania opon oraz inflator. Producent liczy na to, że cena wynosząca obecnie 9990 zł netto spowoduje, że montażownica TWC-502 A cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem.
Poniżej parametry techniczne urządzenia:

]2[

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!