Nowy katalog prezentów Klubu ABC Premium

, 1 czerwca 2005, 0:00

W maju 2005 ukazała się czwarta edycja katalogu prezentów Klubu ABC Premium. Znajduje się w nim blisko 100 prezentów, spośród których klienci Auto ABC mogą wymieniać zgromadzone w klubie kilometry na prezenty. Wszyscy członkowie klubu mają do wyboru klucze i urządzenia warsztatowe, komputery, odzież roboczą, regały sklepowe, a także wiele innych prezentów. Nowością w programie ABC Premium, jest możliwość skorzystania z opcji Invest, pozwalającej na otrzymanie wybranej nagrody przed zebraniem wymaganej liczby kilometrów.
Kolejną atrakcją w klubie ABC Premium jest możliwość udziału w programie akumulatorowym Plus/Minus, w którym można uzyskać profesjonalny sprzęt do sprzedaży i badania akumulatorów.
Następną zmianą jest opcja szkolenia, w której klienci mogą skorzystać na preferencyjnych warunkach ze szkoleń technicznych. Szczegółowe informacje oraz dokładny regulamin Klubu ABC Premium dostępny jest na stronie www.autoabc.com.pl .

Promocja klocków hamulcowych ICER- jeszcze tylko miesiąc
Już tylko miesiąc pozostał do zakończenia promocji klocków hamulcowych ICER, zorganizowanej przez firmę Auto ABC. W akcji promocyjnej można zdobyć wiele cennych nagród takich jak rowery, komputery, klucze warsztatowe, kombinezony. Zasady są proste, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę punktów. Katalog nagród oraz regulamin dostępne są na stronie www.autoabc.com.pl .

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!