Rok 2015 to rok jubileuszu Grupy Inter Cars SA

, 17 marca 2015, 14:49

Inter Cars SA świętuje ćwierćwiecze istnienia i zapowiada huczne obchody tego niezwykłego jubileuszu. Główne uroczystości odbędą się we wrześniu br. w sercu Warszawy, na Stadionie Narodowym.

Firma Inter Cars SA przez 25 lat istnienia osiągnęła bardzo dużo. Według niezależnych danych zajmuje 5 miejsce w Europie i 10 na świecie wśród dystrybutorów sprzedających części zamienne.

Ten sukces nie byłby możliwy bez zaufania klientów i dlatego z myślą o nich Inter Cars SA przygotował trzy wyjątkowe promocje: „Kupuj z nagrodami”, „Wielka Gala Mistrzów Warsztatu” i „Łap nagrody”.

Szczegóły konkursów dostępne są na stronie: http://25ic.pl/

 

Główne obchody jubileuszu 25-lecia Inter Cars SA odbędą się 19 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. W tym miejscu odbędą się także 15 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów oraz Wielka Gala Mistrzów Warsztatu.    

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów odbędą się w dniach 18-20 września 2015 r. (od piątku do niedzieli) na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Zaplanowano również część artystyczną targów (w dniach 19-20 września).

 

Wielka Gala Mistrzów Warsztatu odbędzie się 19 września 2015 r. (sobota),  w specjalnej hali ustawionej na Błoniach Stadionu Narodowego w godz. 18.00 – 19.45.

 

 

 

Dowiedz się więcej

Młode Kadry: konkurs dla absolwentów programu
Młode Kadry: konkurs dla absolwentów programu

Inter Cars SA szuka absolwentów szkół motoryzacyjnych z całej Polski, objętych programem Młode Kadry. Z myślą o nich ogłoszony został konkurs, w którym wygrać można cenne nagrody. W komunikacie programu Młode Kadry czytamy: „Drodzy absolwenci szkół zrzeszonych programem Młode Kadry, jesteśmy ciekawi, jak potoczyła się Wasza ścieżka zawodowa po ukończeniu szkoły średniej? Czym się obecnie […]

Promocyjny rok Inter Cars
Promocyjny rok Inter Cars

2,5 mln nagród rzeczowych, 10 x 25 tys. zł do zgarnięcia, gwarantowana pula nagród dla klientów dokonujących zakupów. Dodatkowo promocja, w której wystarczy wykazać się tylko lojalnością i śledzić komunikaty na stronie, aby „złapać” zestawy upominków dla warsztatu i jego klientów! Brzmi dobrze? A to dopiero początek! Inter Cars świętuje. Ale nie sam. Do wspólnego […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 marca 2015, 10:30 0 0

A na Bemowie miałem tak bliziunio... Na piechotę sobie szedłem :)

Odpowiedz

jc, 18 marca 2015, 17:49 0 0

no i pozamiatali. teraz widac jak biednie na ich tle wygląda ich konkurencja

Odpowiedz

Anonim, 20 marca 2015, 14:18 0 0

mają rozmach....

Odpowiedz

12345, 21 marca 2015, 9:46 0 0

Koszt tej imprezy znowu zostanie poniesiony przez Was, tylko sie nie dziwcie jak ceny znowu skoczą do góry ...

Odpowiedz

ye, 23 marca 2015, 20:12 0 0

ale ktoś wciągnął krechę :) odleciał hoho

Odpowiedz

Anonim, 28 marca 2015, 14:58 0 0

O co caman z tym konkursem? 7

Odpowiedz

zniesmaczony, 21 września 2015, 20:33 0 0

wcześniejsze targi super, wspominam pozytywnie do dziś, o stadionowych lepiej szybko zapomnieć!!! Zapowiadało się szumnie, wręcz rewelacyjnie, każdy chciał mieć po kilka biletów żeby też zapewnić rozrywkę swoim pracownikom i bliskim, na dwa tygodnie przed okazuje się, że ktoś pomylił się w rachunkach i żonę i dzieci trzeba zostawić w domu. 300 km do Warszawy na ekscytującą imprezę mineło niepostrzeżenie, a potem już tylko gorzej. Jak nie wziąłeś kanapek i jakiejś mienerałki a nie daj boże grubej kasy w portfelu to dieta odchudzająca gratis, szczególnie jak ktoś był 7-8 godzin.. Na stadionie budek od liku, tyle ze piwko 10 zł, coś skromnego do jedzenia to kolejne 25 zł, a trzeba było zaprosić o jeden , dwa zespoły mniej i dziś byłyby same pochwały.

Odpowiedz