Celkar z Gazelą Biznesu

, 10 marca 2015, 12:13

Dobre wyniki firmy Celkar zostały docenione przez finansowe docenione przez organizatorów plebiscytu Gazele Biznesu. Podczas uroczystej gali nagrodę, w imieniu firmy, odebrał jej współwłaściciel, Rafał Bieda.

– „Jesteśmy dumni z tych wyróżnień, są one motorem do dalszego działania i potwierdzeniem, że kierunek który obraliśmy jest słuszny i przynosi bardzo dobre efekty” – komentuje Kuba Sierzchała, dyrektor ds. rozwoju.

Celkar to hurtowy dostawca części zamiennych, przede wszystkim do samochodów włoskich i dostawczych. Działalność firmy opiera się na dystrybucji marek własnych (m.in. FAST, Hanswerk) oraz części oryginalnych i aftermarket znanych europejskich producentów. Obecnie większość przychodu firma generuje ze sprzedaży eksportowej, przede wszystkim na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Siedziba firmy mieści się w podkrakowskiej strefie ekonomicznej w Niepołomicach.

Nagrody, które w ostatnim czasie otrzymała firma Celkar to Gazele Biznesu (plebiscyt organizowany przez dziennik Puls Biznesu w oparciu o raport przygotowany przez firmę Coface), Skrzydła Biznesu (ranking przygotowany przez Dziennik Gazetę Prawną w oparciu o badanie przeprowadzone przez Bisnode D&B Polska) oraz Diamenty Forbes (plebiscyt organizowany przez prestiżowy miesięcznik ekonomiczny).
 

Dowiedz się więcej

Celkar z filmem promocyjnym
Celkar z filmem promocyjnym

Firma Celkar zajmująca się importem i sprzedażą części samochodowych, przede wszystkim do aut włoskich (Fiat, Fiat Professional, Iveco, Alfa Romeo), stworzyła film promujący firmę. Film powstał w trzech wersjach językowych: angielskiej, włoskiej oraz rosyjskiej i będzie publikowany na stronie internetowej Celkara oraz na różnego rodzaju targach. Film można obejrzeć poniżej:   Najnowsze wiadomości na temat […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Artur, 10 marca 2015, 21:01 0 0

Ehe, Cempol tez se kupił takie Gazele.....

Odpowiedz