Gazela Biznesu dla Denckermanna

, 10 marca 2015, 11:20

Firma Denckermann Sp. z o.o – producent i dystrybutor części do aut osobowych i ciężarowych została nagrodzona tytułem Gazeli Biznesu.

Tytuł Gazeli Biznesu jest przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. W tym roku nagrodę wręczono już po raz piętnasty. Kryteria przyznawania nagród są ściśle określone i obejmują między innymi systematyczny wzrost przychodów ze sprzedaży. W każdej edycji konkursu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata, dlatego w bieżącej odsłonie weryfikowane były rezultaty osiągnięte w latach 2012, 2013 i 2014.

Organizatorem konkursu jest dziennik „Puls Biznesu” i wywiadownia gospodarcza firma „Coface Poland”, która weryfikuje dane finansowe aplikujących przedsiębiorstw.

Tytuł Gazeli Biznesu został przyznany firmie Denckermann w uznaniu dobrej kondycji finansowej przedsiębiorstwa i systematycznego rozwoju na przestrzeni ostatnich lat.

Dowiedz się więcej

III edycja ogólnopolskiego konkursu Denckermann
III edycja ogólnopolskiego konkursu Denckermann

Denckermann przygotował dla swoich klientów konkurs z nagrodami. Każdy zarejestrowany uczestnik ma szanse na wygraną. Jest to już III edycja ogólnopolskiego konkursu firmy, ale po raz pierwszy w pełni interaktywna i obejmująca wszystkie produkty z oferty. Konkurs "Każdy wygrywa z Denckermann" Konkurs prowadzony będzie od 1 maja 2014 do 31 października 2014 r. co oznacza […]

Denckermann wprowadza do oferty przeguby
Denckermann wprowadza do oferty przeguby

Szeroka gama przegubów napędowych do aut osobowych i dostawczych zasiliła ofertę firmy Denckermann. Są to zarówno przeguby zewnętrzne jak i wewnętrzne. Wszystkie przeguby Denckermann zawierają dedykowaną osłonę, dużą saszetkę smaru o pojemności 90gr.,opaski zaciskowe takie jak na pierwszy montaż, a także niezbędne elementy montażowe.  Wszelkie informacje techniczne zawarte są w katalogu TecDoc. Pełna oferta przegubów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 marca 2015, 14:45 0 0

Świetny dowód na to jak dobry marketing miażdży niską jakość chińskiej produkcji.
Wystarczyło stworzyć niemieckobrzmiącą nazwę ,a jeleni z allegro jak grzybów po deszczu.

Odpowiedz

Anonim, 11 marca 2015, 15:29 0 0

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć producenta który nie ma fabryki w Chinach..
Przykładowo taki Bosch... gro swoich klocków i tarcz hamulcowych produkuje w Indiach.
Części nawet do takich klasy Premium czyli przykładowo Bmw też są robione w Chinach.
Ciekawym przykładem mogą być odboje i osłony Sachs-a, większość zestawów odboi i osłon oficjalnie na pudełko ma napisane Made in China...

Odpowiedz