Mistrzostwa Mechaników – pierwsze eliminacje

, 5 marca 2015, 13:12

Jeszcze tylko przez kilka dni można zgłaszać udział w IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Eliminacje odbędą się we wtorek (10 marca) o godzinie 12.00 na stronie internetowej producenta olejów Mobil 1 – Partnera Merytorycznego Mistrzostw

Eliminacje będą miały formę testu. Runda finałowa z udziałem 30 najlepszych zespołów odbędzie się w kwietniu podczas targów Motor Show w Poznaniu. Siecią patronacką IV Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest Premio Opony-Autoserwis.

Rejestracja dwuosobowych zespołów młodych mechaników, uczniów szkół zawodowych i techników, jest prowadzona na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl do momentu rozpoczęcia eliminacji. We wtorek (10 marca) o godzinie 12.00 młodzi mechanicy zmierzą się z 30 pytaniami opublikowanymi na stronie www.mobil.pl. Poniżej przypominamy dwa z nich, ujawnione w lutym przez organizatorów.

Pyt. 14. Mechanik nie powinien samodzielnie zmieniać klasy lepkości oleju silnikowego letniej na niższą, a zimowej na wyższą, wbrew zaleceniom producenta pojazdu.
a) Prawda
b) Fałsz


Pyt. 23. Wymień podstawową różnicę pomiędzy systemem BMW Vanos I i II generacji.

 

Należąca do koncernu Goodyear sieć warsztatów Premio Opony-Autoserwis została siecią patronacką IV Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W tej roli będzie wspierana przez Akademię Rozwoju Goodyear, której eksperci szkolą mechaników i sprzedawców ogumienia w całej Polsce.

Finał Mistrzostw odbędzie się 10 kwietnia w Poznaniu podczas targów Motor Show 2015. Konkurencje przygotuje Akademia Praktycznych Umiejętności, drugi obok producenta olejów Mobil Partner Merytoryczny Mistrzostw. Organizatorami Mistrzostw są V8 Team i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Partnerem honorowym projektu został Włodzimierz Zientarski.

Dowiedz się więcej

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2015
Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2015

Można już rejestrować się do IV edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Tegoroczne Mistrzostwa, rozgrywane w kategorii Młody Mechanik, to konkurs dla uczniów szkół mechanicznych. Finał konkursu odbędzie się 10 kwietnia 2015 r. podczas targów Motor Show w Poznaniu. Wcześniej, młodych mechaników czekają internetowe eliminacje przygotowane przez specjalistów z branży motoryzacyjnej. Dwuosobowe zespoły można rejestrować na stronie […]

Mistrzostwa Mechaników  – znamy termin eliminacji i pytania!
Mistrzostwa Mechaników – znamy termin eliminacji i pytania!

Wiadomo już, kiedy odbędą się eliminacje do finału IV Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Organizatorzy ujawnili także dwa pytania z tegorocznego testu. Finał konkursu odbędzie się podczas targów Motor Show 2015 w Poznaniu. Tegoroczne Mistrzostwa rozgrywane są w kategorii Młody Mechanik. Dwuosobowe zespoły uczniowskie należy rejestrować na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl, a szkołę może reprezentować kilka drużyn. 10 marca […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!