TRW zaspokoi rosnący popyt na automatykę pojazdową

, 4 marca 2015, 16:01

W trakcie wystawy International CES 2015, firma TRW zaprezentowała swoją rozszerzoną ofertę produktów z grupy elektroniki motoryzacyjnej. Poinformowała też o powiększeniu swojego zespołu ds. automatyki pojazdowej.

Zautomatyzowane funkcje znajdują się na szczycie listy priorytetów w branży. Wymaga to zwiększenia poziomu integracji elementów elektronicznych, takich jak czujniki, sterowniki i siłowniki, przy jednoczesnym opracowaniu strategii redukcji do minimum ilości  wykorzystywanych podzespołów.
– „Dopracowujemy naszą politykę pracy na kilku płaszczyznach, by skuteczniej współpracować z naszymi klientami na tym polu” – powiedział Tolga Oal, wiceprezes TRW Global Electronics.

– „Przykładowo, nasz zespół inżynierów zajmujących się automatyką pojazdową rozrósł się w 2015 roku dwukrotnie, wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu ze strony naszych klientów z Europy, Ameryki Północnej i Japonii. Działanie to stanowi część większego planu, wedle którego spółka zatrudnia inżynierów i techników aby wspierać także ogólny rozwój naszej oferty produktów z dziedziny systemów asystujących kierowcy” – mówi Oal.

TRW niedawno mianowała także Brian Loha na stanowisko wiceprezesa. Loh odpowiedzialny jest za dział biznesu zajmujący się wszystkimi czujnikami DAS, centralnymi elektronicznymi układami sterowania ECU, jak również strategią rozwoju i sprzedaży automatyki pojazdowej. Firma mianowała również dr. Hansa-Gerd Krekelsa na nowe stanowisko dyrektora inżynierii systemów aktywnego bezpieczeństwa. Jego zadaniem jest sprawowanie kontroli nad technicznymi aspektami czujników DAS, sterowników układów sterowania systemami bezpieczeństwa i oprogramowania automatycznych funkcji jazdy.

Czujniki video TRW są projektowane i produkowane w Peterlee w Wielkiej Brytanii, Marshall w stanie Illinois w USA. Obsługę techniczną świadczą centra techniczne w Koblenz i Dusseldorfie w Niemczech, Solihull w Wielkiej Brytanii oraz Farmington Hills w USA. Czujniki radarowe są produkowane w Brest we Francji, wspieranym przez ośrodki techniczne w Koblenz w Niemczech i Solihull w Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Part Finder – nowa aplikacja od TRW
Part Finder – nowa aplikacja od TRW

TRW udostępniło nową aplikację mobilną, ułatwiającą wyszukiwanie części. Part Finder umożliwia zdalny dostęp do internetowego katalogu TRW – wystarczy podać numer OE lub numer referencji TRW. Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo ze Sklepu Google Play oraz ze strony www.trwaftermarket.com dla urządzeń z systemem Android. Wersja dla użytkowników systemu iOS jest dostępna do pobrania […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!