HELLA Valuefit – niezawodne i opłacalne oświetlenie robocze

, 4 marca 2015, 23:15

HELLA Valuefit to optymalna propozycja dla właścicieli pojazdów oraz maszyn o niewysokiej wartości rynkowej, wykorzystywanych w trudnych warunkach. Reflektory robocze oraz lampy jedno i wielofunkcyjne z linii Valuefit imponują sprawnością i niezawodnością. Są przy tym dostępne w stosunkowo niskiej cenie.

Z myślą o pojazdach o mniejszej wartości rynkowej

Produkty z asortymentu HELLA Valuefit są rozwiązaniem polecanym szczególnie do napraw starszych pojazdów o niższej bieżącej wartości. Lampy i reflektory są dostępne w niskiej cenie, a mimo to spełniają wszystkie rynkowe wymagania jakościowe. Dzięki Valuefit można też w prosty i ekonomiczny sposób zamienić lampę żarówkową na lampę LED – bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Korzystając z oferty HELLA sprawność starszych pojazdów można utrzymać zgodnie z zasadą ekonomiczności. Co więcej, w ramach HELLA Valuefit można korzystać ze wszystkich najlepszych usług serwisowych marki HELLA.

Odpowiedni wybór do wszystkich zastosowań

HELLA Valuefit to oświetlenie dla pojazdów rolniczych, ciężarowych, naczep, maszyn budowlanych i innych. Koszty jego zakupu w porównaniu do standardowych produktów HELLA są znacznie niższe, w przypadku większości produktów oszczędza się ponad połowę. Dzięki temu znowu mają sens naprawy starszych pojazdów, w przypadku których priorytetem jest utrzymanie ich sprawności. Artykuły HELLA Valuefit zostały przetestowane i dopuszczone do sprzedaży na podstawie zredukowanych wymagań. Spełniają podstawowe wymogi EMC wg ECE R10 w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej. Spełniają także wymogi odporności na drgania wg normy SAE oraz standardowe wymogi dotyczące pojazdów drogowych (standard HELLA 67101 klasa 1.2).

Reflektory robocze HELLA Valuefit wytrzymują 220 godzin testów z mgłą solną. Lampy jedno- i wielofunkcyjne HELLA Valuefit wytrzymują w tych warunkach 144 godziny. Oferta HELLA Valuefit obejmuje reflektory robocze LED o strumieniu świetlnym do 1050 lumenów.

Oferta HELLA Valuefit

W ramach oferty Valuefit dostępne są relektory robocze LED okrągłe i owalne, lampy jednofunkcyjne LED (obrysowe, gabarytowe, pozycyjne, oświetlenie tablicy rejestracyjnej, dodatkowe światło "stop"), a także wielofunkcyjne lampy LED.

Zobacz pełną ofertę HELLA Valuefit

Dostępność

HELLA oferuje wysoką dostępność produktów w porównaniu z innymi dostawcami z branży. Dzięki temu zapewnia szybkie dostawy części na wolny rynek i umożliwia warsztatom błyskawiczną realizację napraw. Ważną rolę odgrywają przy tym elektroniczne systemy informacyjne i systemy zamówień, które przynoszą wymierne korzyści: mniej pomyłek i błędnych zamówień, mniej dodatkowych kosztów i szybsze naprawy.

HELLA wspiera hurtownie i warsztaty samochodowe, oferując profesjonalne szkolenia, infolinię oraz informacje techniczne od specjalistów dla specjalistów, a także ukierunkowane i profesjonalne wsparcie sprzedaży. To wszystko jest dostępne w ramach asortymentu HELLA VALUEFIT.

Dowiedz się więcej

HELLA nadal świeci przykładem
HELLA nadal świeci przykładem

Firma HELLA Polska kontynuuje edukacyjną akcję społeczną „Świecimy przykładem na drodze”. Koncern motoryzacyjny uświadamia, że istotą bezpiecznej podróży jest odpowiednie ustawienie reflektorów. Prawidłowe oświetlenie kluczem do bezpieczeństwa HELLA podpowiada jak prawidłowo przygotować się do jazdy i poprawnie używać świateł samochodowych, aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego. Akcja społeczna ma na […]

Przerwy w zapłonie i utrata mocy w Hyundaiu Getz
Przerwy w zapłonie i utrata mocy w Hyundaiu Getz

Jeżeli w Hyundaiu Getz 1.1, wyprodukowanym między 2003 a 2005 rokiem, zostanie zgłoszony problem polegający na braku iskry w silniku oraz utracie mocy, a także świeceniu lampki kontrolnej silnika, możliwą przyczyną jest wybicie koła pasowego wału korbowego. W pamięci błędów układu „silnik” mogą zostać zapisane następujące kody błędów. P0300 „Brak iskry, przerwa w zapłonie”. P0301 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!