Nowy Katalog Zbiorczy H&R 2005 w języku polskim

, 24 maja 2005, 0:00

Firma H&R Spezialfedern po raz pierwszy w swojej historii wydała katalog swoich produktów w języku polskim.
Jednak to nie jedyna nowość w wydanym właśnie katalogu. Jak co roku pojawiło się wiele nowych aplikacji znanych powszechnie komponentów zawieszeń H&R – sprężyn obniżających, zestawów zawieszeń gwintowanych z regulacją wysokości, wysokiej sprężystości stabilizatorów przechyłu, ultra lekkich dystansów poszerzających rozstaw osi, jak i kompletnych zestawów zawieszeń sportowych typu Cup-Kit oraz Comfort-Kit (nowość).
]1P[
Nowa linia zestawów zawieszeń sportowych, zestawy typu Comfort-Kit
Amortyzatory sportowe typu Cup-Kit doskonale uzupełniają zestawy sprężyn obniżających. Oferują kompromis pomiędzy jazdą sportową i komfortową. Teraz dostępne w serii Comfort-Kit, która charakteryzuje się obniżeniami pozwalającymi zachować maksimum komfortu, tak potrzebnego na polskich drogach.
Amortyzatory są odpowiednio regulowane ze skokiem 30-60mm oraz z częściowo skróconym tłoczyskiem, aby zagwarantować odpowiednią pracę sprężyn i odbojów. Sportowe amortyzatory mają nastawy ściśle dobrane do każdego samochodu i są wyprodukowane przez producenta amortyzatorów na wyłączny użytek H&R.
Można je zamawiać w zestawach, a także oddzielnie (lista aplikacji: katalog główny lub strona internetowa www.h-r.com). Amortyzatory te mogą pracować w połączeniu z zestawami sprężyn obniżających H&R i innych producentów.
Zamówienia katalogu w języku polskim można dokonać u bezpośredniego importera H&R w Polsce: Biernacki Tuning System. tel. (22) 620 4262.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!