Gazela Biznesu dla Complex Automotive Bearings

, 19 lutego 2015, 13:23

Tytuły Gazeli Biznesu zostały przyznane już po raz 15. najdynamiczniej rozwijającym się firmom sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Po raz kolejny tytułem została nagrodzona firma Complex Automotive Bearings – producent części motoryzacyjnych marki CX.

– „Cieszę się, że działalność firmy po raz kolejny została doceniona przez gremium dziennika Puls Bizesu i firmy Coface Poland, które są autorami rankingu. Otrzymane wyróżnienie jest doskonałym podsumowaniem całorocznej, wytężonej pracy zespołu i oczywiście znakomitą zachętą do starań o kolejne sukcesy naszej firmy." – powiedział Michał Koeppe, Prezes Zarządu Complex Automotive Bearings.

Ranking Gazale Biznesu od 2000 roku corocznie skupia firmy małej i średniej wielkości, które poprzez dynamiczny rozwój doskonale prosperują na rynku wśród znacznie większych konkurentów. Organizatorem konkursu jest dziennik „Puls Biznesu” i wywiadownia gospodarcza firma „Coface”, która weryfikuje dane finansowe aplikujących przedsiębiorstw. Badanie obejmuje pełne trzy lata, a jednym z kryteriów konkursowych jest rokroczny wzrost przychodów ze sprzedaży.

Uroczyste przekazanie statuetek i dyplomów odbywa się od stycznia do marca w 12 miastach Polski. Łódzka gala, podczas której firma Complex Automotive Bearings odebrała swoją nagrodę miała miejsce w styczniu 2015 r.

Dowiedz się więcej

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!