Gazela Biznesu dla Complex Automotive Bearings

, 19 lutego 2015, 13:23

Tytuły Gazeli Biznesu zostały przyznane już po raz 15. najdynamiczniej rozwijającym się firmom sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Po raz kolejny tytułem została nagrodzona firma Complex Automotive Bearings – producent części motoryzacyjnych marki CX.

– „Cieszę się, że działalność firmy po raz kolejny została doceniona przez gremium dziennika Puls Bizesu i firmy Coface Poland, które są autorami rankingu. Otrzymane wyróżnienie jest doskonałym podsumowaniem całorocznej, wytężonej pracy zespołu i oczywiście znakomitą zachętą do starań o kolejne sukcesy naszej firmy." – powiedział Michał Koeppe, Prezes Zarządu Complex Automotive Bearings.

Ranking Gazale Biznesu od 2000 roku corocznie skupia firmy małej i średniej wielkości, które poprzez dynamiczny rozwój doskonale prosperują na rynku wśród znacznie większych konkurentów. Organizatorem konkursu jest dziennik „Puls Biznesu” i wywiadownia gospodarcza firma „Coface”, która weryfikuje dane finansowe aplikujących przedsiębiorstw. Badanie obejmuje pełne trzy lata, a jednym z kryteriów konkursowych jest rokroczny wzrost przychodów ze sprzedaży.

Uroczyste przekazanie statuetek i dyplomów odbywa się od stycznia do marca w 12 miastach Polski. Łódzka gala, podczas której firma Complex Automotive Bearings odebrała swoją nagrodę miała miejsce w styczniu 2015 r.

Dowiedz się więcej

Promocja produktów CX w Inter Parts
Promocja produktów CX w Inter Parts

W firmie Inter Parts rozpoczęła się kolejna akcja promocyjna marki CX. W trakcie jej trwania klienci kumulują zakupy, za które dystrybutor ufunduje atrakcyjne nagrody. Promocja Inter Parts Akcja potrwa od 10 czerwca do 20 lipca 2013 r. Premiowane są skumulowane zakupy netto produktów CX według następujących progów zakupowych: 850 zł netto – bezrękawnik z logo […]

Komentarze

Brak komentarzy