Gazela Biznesu po raz kolejny dla Auto-Elements

, 18 lutego 2015, 11:50

Podczas Gali Pulsu Biznesu w Katowicach, firma Auto-Elements odebrała nagrodę Gazeli Biznesu 2014, przyznawaną najdynamiczniej rozwijającym się firmom według rankingu Coface.

Auto-Elements to firma wyspecjalizowana w kompleksowych dostawach części do warsztatów blacharsko-lakierniczych w całym kraju: oferuje zarówno części alternatywne, jak i oryginały, w tym komplet captive parts – oryginalnych części serwisowych potrzebnych do ukończenia naprawy, do 30 marek samochodów, w cenach hurtowych.

W 2012 ukończyła budowę nowoczesnego Centrum magazynowo-logistycznego w Siemianowicach Śląskich (magazyn z biurowcem), w 2014 zakończyła realizację projektu unijnego, który pozwolił wyposażyć Centrum w najnowsze rozwiązania telekomunikacyjne, informatyczne i bazodanowe, a magazyn w system zarządzania (Warehouse Management System) z funkcją głosową (Pick-by-Voice).

To już szósty rok z rzędu, gdy firmie Auto-Elements przyznawana jest prestiżowa nagroda biznesowa (2009 – Gazela Biznesu, 2010 – Gepard Biznesu, 2011 – Gazela Biznesu, 2012 – Efektywna Firma, 2013 – Gepard Biznesu, 2014 – Gazela Biznesu).

Dowiedz się więcej

Firma z branży nagrodzona Gazelą Biznesu
Firma z branży nagrodzona Gazelą Biznesu

Na Gali Pulsu Biznesu w Katowicach 28 stycznia 2016 r. firma AUTO-ELEMENTS została po raz kolejny uhonorowana statuetką Gazeli Biznesu 2015. Auto-Elements, jako dostawca części nadwozia wszystkich kategorii  na rynku polskim, opiera swój rozwój na stosowaniu najnowszych rozwiązań IT i zaawansowanych baz danych, co umożliwia bezbłędne krosowanie rekordów baz danych z częściami zamiennymi różnych kategorii […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!