Sachs Race Cup w Auto Partner SA

, 17 lutego 2015, 15:43

Klienci Auto Partner SA mogą wziąć udział w akcji promocyjnej „Sachs Race Cup 2015”. W maju 2015 odbędzie się trzeci już cykl spotkań z przedstawicielami warsztatów.

Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na platformie promocji AP – www.promocje.auto-partner.pl

100 najlepszych, pod kątem obrotu na asortymencie Sachs, Lemförder i ZF Parts, klientów dostanie zaproszenia na wyjątkowy event – Sachs Race Cup 2015.

Platforma promocji (www.promocje.auto-partner.pl) pozwala na codzienne śledzenie swoich wyników i miejsca w rankingu

W tym roku na klientów Auto Partner SA będą czekały takie atrakcje jak:

  • Stacja I – Praktyczne wskazówki warsztatowe – specjaliści przekażą uczestnikom informacje techniczne na temat systemu CDC (amortyzatorów z bezstopniową regulacją tłumienia). Przedstawiony zostanie proces zmieniających się drgań. Część teoretyczna obejmie budowę i działanie systemu, a następnie zostanie uzupełniona częścią praktyczną na samochodzie.
  • Stacja II – Eksperckie szkolenie techniczne – szkolenie z wymiany oleju w skrzyniach automatycznych rozszerzone o budowę układu mechatroniki oraz jego demontażem na poszczególne elementy. Analiza błędów oraz czyszczenie, wymiana i montaż poszczególnych komponentów.
  • Stacja III – Fun Station: niezapomniana zabawa – W specjalnie przygotowanym pojeździe uczestnicy odbędą serię testów sprawnościowych. Samochód będzie posiadał dwa przody. Wykonanie zadania zapewni tylko dobra współpraca kierowców. Kolejne zadanie to umiejętne wychodzenie z poślizgu samochodami z zainstalowanymi trolejami oraz próba „stewarda”.
  • Stacja IV – SACHS Race – Uczestnicy zasiądą w specjalnie przygotowanych samochodach marki BMW E46 w specyfikacji wyścigowej. Podczas kwalifikacji, każdy z gości otrzyma możliwość przejechania kilku okrążeni na torze pod bacznym okiem instruktora. Po około 10 minutach jazdy zmierzony zostanie finałowy czas okrążenia.
  • Finały dnia – Race Cup – Po zakończeniu kwalifikacji przyjdzie czas na wyścigi finałowe. 50 najlepszych uczestników danego dnia będzie walczyć o pierwsze miejsce podium z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Dowiedz się więcej

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 lutego 2015, 8:04 0 0

to jest akcja ogólnopolska, a nie jak wynika z treści artykułu zarezerwowana dla AP - inni dystrybutorzy też w niej biorą udział; dlaczego mam wrażenie, że motofocus to serwis IC i AP?

Odpowiedz

lol, 18 lutego 2015, 8:26 0 0

nir to tylko jest Ic!

Odpowiedz

kciN, 18 lutego 2015, 10:54 0 0

Bo mają kasę i co zrobimy, nic.

Odpowiedz

Anonim, 18 lutego 2015, 18:04 0 0

podzielam zdanie kolego motofocus to serwis IC ,a IC to kibel

Odpowiedz