Sachs Race Cup w Auto Partner SA

, 17 lutego 2015, 15:43

Klienci Auto Partner SA mogą wziąć udział w akcji promocyjnej „Sachs Race Cup 2015”. W maju 2015 odbędzie się trzeci już cykl spotkań z przedstawicielami warsztatów.

Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na platformie promocji AP – www.promocje.auto-partner.pl

100 najlepszych, pod kątem obrotu na asortymencie Sachs, Lemförder i ZF Parts, klientów dostanie zaproszenia na wyjątkowy event – Sachs Race Cup 2015.

Platforma promocji (www.promocje.auto-partner.pl) pozwala na codzienne śledzenie swoich wyników i miejsca w rankingu

W tym roku na klientów Auto Partner SA będą czekały takie atrakcje jak:

  • Stacja I – Praktyczne wskazówki warsztatowe – specjaliści przekażą uczestnikom informacje techniczne na temat systemu CDC (amortyzatorów z bezstopniową regulacją tłumienia). Przedstawiony zostanie proces zmieniających się drgań. Część teoretyczna obejmie budowę i działanie systemu, a następnie zostanie uzupełniona częścią praktyczną na samochodzie.
  • Stacja II – Eksperckie szkolenie techniczne – szkolenie z wymiany oleju w skrzyniach automatycznych rozszerzone o budowę układu mechatroniki oraz jego demontażem na poszczególne elementy. Analiza błędów oraz czyszczenie, wymiana i montaż poszczególnych komponentów.
  • Stacja III – Fun Station: niezapomniana zabawa – W specjalnie przygotowanym pojeździe uczestnicy odbędą serię testów sprawnościowych. Samochód będzie posiadał dwa przody. Wykonanie zadania zapewni tylko dobra współpraca kierowców. Kolejne zadanie to umiejętne wychodzenie z poślizgu samochodami z zainstalowanymi trolejami oraz próba „stewarda”.
  • Stacja IV – SACHS Race – Uczestnicy zasiądą w specjalnie przygotowanych samochodach marki BMW E46 w specyfikacji wyścigowej. Podczas kwalifikacji, każdy z gości otrzyma możliwość przejechania kilku okrążeni na torze pod bacznym okiem instruktora. Po około 10 minutach jazdy zmierzony zostanie finałowy czas okrążenia.
  • Finały dnia – Race Cup – Po zakończeniu kwalifikacji przyjdzie czas na wyścigi finałowe. 50 najlepszych uczestników danego dnia będzie walczyć o pierwsze miejsce podium z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Dowiedz się więcej

Promocja „Trzymaj się z Castrol”
Promocja „Trzymaj się z Castrol”

9 lutego Auto Partner SA uruchomi nową promocję produktów Castrol. Szczególnie punktowane będą w niej zakupy asortymentu motocyklowego. Za każde wydane 1000 zł netto (od poniedziałku do piątku) na asortyment Castrol, klient otrzyma 1pkt, jednak wyjątkowo punktowany jest asortyment motocyklowy. Za każde wydane nań 500 zł netto klient otrzyma 3pkt. W każdym tygodniu trwania promocji […]

Wyjazd do Austrii nagrodą w promocji Continental ContiTech
Wyjazd do Austrii nagrodą w promocji Continental ContiTech

Od grudnia 2014 r. w Auto Partner SA trwa promocja asortymentu Continental ContiTech. Klienci mają czas do końca lutego, aby wpłynąć na swój indywidualny wynik i miejsce w rankingu. Wszystkie wyniki, rankingi są codziennie aktualizowane na platformie promocji: www.promocje.auto-partner.pl Ostatnie tygodnie walki o ekskluzywny wyjazd Dystrybutor przypomina, że 20 klientów pojedzie na profesjonalny obóz narciarski […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 lutego 2015, 8:04 0 0

to jest akcja ogólnopolska, a nie jak wynika z treści artykułu zarezerwowana dla AP - inni dystrybutorzy też w niej biorą udział; dlaczego mam wrażenie, że motofocus to serwis IC i AP?

Odpowiedz

lol, 18 lutego 2015, 8:26 0 0

nir to tylko jest Ic!

Odpowiedz

kciN, 18 lutego 2015, 10:54 0 0

Bo mają kasę i co zrobimy, nic.

Odpowiedz

Anonim, 18 lutego 2015, 18:04 0 0

podzielam zdanie kolego motofocus to serwis IC ,a IC to kibel

Odpowiedz