Nowa strona internetowa Tip-Topol

, 16 lutego 2015, 9:34

Firma Tip-Topol uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej. Na klientów firmy czeka nowa szata graficzna, zaktualizowana oferta produktowa oraz inne funkcjonalności.

Nowa strona Tip-Topol – co się zmieniło?

Pierwszym, co rzuca się w oczy na nowej stronie Top-Topolu jest odmieniona szata graficzna. Wprowadzono nowoczesny wygląd z intuicyjnymi piktogramami, dzięki którym użytkownicy łatwiej odnajdą interesujące ich tematy.

Dystrybutor zaktualizował także ofertę produktową zarówno dla serwisów wulkanizacyjnych, jak i mechanicznych. Moduł wzbogacono o zakładki dotyczące partnerów handlowych firmy i producentów wyposażenia warsztatowego, a także o informacje na temat metod finansowania.

Wprowadzono również moduł o nazwie "Aktualności", w którym ukazywać się będą informacje na temat działalności firmy oraz realizacje kampanii Newsleter’a.

Zupełną nowość stanowi dział poświęcony serwisowi, w którym przedstawiono ofertę, punkty serwisowe, szczegóły pakietów serwisowych, a także umożliwiono zgłoszenie naprawy gwarancyjnej oraz przedłużenie gwarancji.

"Centrum szkoleniowe" – w tym module również wprowadzono sporo zmian i nowości. Przede wszystkim rozbudowano dział z kompleksową ofertą dla serwisów mechanicznych.

Kolejne zmiany?

Wszyscy użytkownicy strony firmy Tip-Topol mogą podzielić się swoją opinią na jej temat, a także zaproponować wprowadzenie kolejnych zmian. Co więcej, dla pierwszych 5 osób, które prześlą swoje sugestie, Tip-Topol przygotował specjalne nagrody. Wiadomości należy przysyłać na adres: tiptopol@tiptopol.pl

Dowiedz się więcej

Szkolenia Tip-Topol w lutym i marcu
Szkolenia Tip-Topol w lutym i marcu

Centrum Szkoleniowe Tip-Topol zaplanowało na najbliższe tygodnie kilka szkoleń, poświęconych obsłudze i naprawie opon oraz układów klimatyzacji. Przedstawiamy aktualny harmonogram kursów wulkanizacyjnych: Obsługa koła i naprawa opon w oponiarskim serwisie osobowym + TPMS (O) 10.02.-12.02.2015 10.03.-12.03.2015 24.03.-26.03.2015 Obsługa koła i naprawa opon w oponiarskim serwisie osobowym FASTFIT + TPMS (F) 10.02.-11.02.2015 10.03.-11.03.2015 24.03.-25.03.2015   Obsługa […]

Z głową do interesu – wizyta w Tip-Topolu
Z głową do interesu – wizyta w Tip-Topolu

W Pobiedziskach, niedaleko Poznania mieści się centrala Tip-Topol – dystrybutora urządzeń do serwisów oponiarskich i bieżnikowni. Złożyliśmy firmie wizytę, aby obejrzeć jej rozrastający się magazyn, centrum szkoleniowe, a także fabrykę. Nie każdy wie, że Tip-Topol jest również producentem. Tip-Topol rozpoczął swoją działalność w 1988 r. Wiele polskich przedsiębiorstw, które zaczynały w tamtych czasach już nie […]

Nowy podnośnik motocyklowy w ofercie Tip-Topol
Nowy podnośnik motocyklowy w ofercie Tip-Topol

Tip-Topol wprowadził do swojej oferty, długo wyczekiwany przez klientów, podnośnik dedykowany do obsługi motocykli. Cechy urządzenia: Udźwig 680 kg, Nożycowa konstrukcja, unosząca pojazd na wysokość 80 cm, Zasilanie pneumatyczno – hydrauliczne, Możliwość rozbudowy o szersze platformy do obsługi quadów. Nowy podnośnik jest obecnie dostępny w atrakcyjnej cenie. Więcej na informacji pod telefonem 61/81 52 33 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Marek, 17 kwietnia 2015, 8:53 0 0

ciekawa ta strona, powiem szczerze zmiany na plus !

Odpowiedz