Bosch wśród najlepszych pracodawców

, 11 lutego 2015, 13:44

Top Employers Institute, specjalizujący się w badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, po raz drugi z rzędu nagrodził firmę Robert Bosch prestiżowym certyfikatem Top Employers Polska.

Tytuł Top Employers otrzymują firmy, które pozytywnie przeszły niezależny audyt weryfikujący standardy w dziedzinie polityki personalnej. W tym roku Top Employers Institute dokonał oceny między innymi w oparciu o następujące kryteria: strategię rozwoju talentów i kariery, planowanie potrzeb kadrowych, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, politykę wynagrodzeń czy kulturę organizacji.

– „Już po raz drugi otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Top Employers Polska, co potwierdza, że firma Robert Bosch zajmuje czołowe miejsce w gronie najlepszych pracodawców w Polsce. Aktywnie wspieramy rozwój pracowników i stawiamy na takie wartości jak odpowiedzialność, inicjatywa, otwartość i zaufanie. Nasi pracownicy cenią sobie pracę w międzynarodowym środowisku, strategię firmy, w której innowacyjność idzie w parze z dbałością o środowisko naturalne, różnorodność i możliwość rozwoju w wielu obszarach. Zaletą jest również stabilność zatrudnienia oraz bogata oferta szkoleń. Cieszymy się, że nasza konsekwentna polityka personalna została zweryfikowana i doceniona podczas niezależnego audytu” – powiedziała Prezes firmy Robert Bosch w Polsce, Krystyna Boczkowska.

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych pracodawców, oferujących bardzo dobre warunki pracy, prowadzących działania promujące rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz nieustannie doskonalących praktyki związane z zatrudnieniem. Firma Robert Bosch Sp. z o.o. otrzymała prestiżową certyfikację Top Employers Polska już dwa razy: w roku 2014 oraz 2015.

Dowiedz się więcej

Prezes Bosch: Elektryfikacja zwiększy atrakcyjność silników spalinowych
Prezes Bosch: Elektryfikacja zwiększy atrakcyjność silników spalinowych

Dr Volkmar Denner, prezes zarządu Robert Bosch, na sympozjum motoryzacyjnym Car 2015 w Bochum, stwierdził, że niska cena ropy nie zatrzyma nadchodzącej ery elektryfikacji napędów. Bosch spodziewa się, że do roku 2025 około 15 procent wszystkich nowych samochodów na całym świecie będzie mieć, jeśli nie elektryczny, to przynajmniej hybrydowy układ napędowy. W Europie nawet więcej […]

Bosch pracuje nad inteligentnym parkowaniem
Bosch pracuje nad inteligentnym parkowaniem

Bosch opracował rozwiązania pozwalające tworzyć w czasie rzeczywistym plany dostępnych miejsc parkingowych. Zainstalowane w nawierzchni i w jeżdżących po niej samochodach czujniki będą automatycznie identyfikować wolne miejsca parkingowe i przesyłać tę informację do sieci. Czujniki rozpoznają, czy miejsce parkingowe jest zajęte przez auto, czy nie, i prześlą tę informację do sieci. W przyszłości, nawet samochody […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!