IC Katalog Online – sprawdź nowe funkcje

, 11 lutego 2015, 23:52

IC Katalog Online jest następcą dotychczasowego IC Katalogu. Narzędzie otwiera przed użytkownikami całą paletę nowych funkcjonalności. Dlaczego warto je zainstalować?

IC Katalog to program, który od wielu lat jest podstawowym narzędziem komunikacji firmy Inter Cars z warsztatami samochodowymi. Dzięki niemu klienci mogą w łatwy sposób znaleźć części, narzędzia, opony i akcesoria do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli, a następnie złożyć  zamówienie przez internet. Mogą też na bieżąco śledzić aktualną ofertę, zapoznawać się z nowościami. IC Katalog doczekał się lepszej wersji – jest nią IC Katalog Online.

IC Katalog Online – najważniejsze nowości

Najważniejszą różnicą pomiędzy IC Katalogiem, a IC Katalogiem Online jest tryb jego działania. IC Katalog Online sam pobiera dane z Internetu oraz bazy danych. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że posiada dostęp do w pełni aktualnej listy pojazdów, nowości produktowych, a także aktualnych cen hurtowych i magazynowych. Zaskoczeniem dla użytkowników jest też nowoczesny wygląd programu, umożliwiający prostą, intuicyjną obsługę. Interfejs IC Katalogu Online w niczym nie przypomina IC Katalogu. Jednak już po chwili użytkownik czuje, że obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna. IC Katalog Online od „starszego brata” pożyczył najważniejsze skróty klawiaturowe i całą filozofię działania.

Korzystać z nowych funkcji IC Katalogu Online, może każdy klient Inter Cars SA, który zainstaluje program. Po jednorazowej instalacji (pobierane dane mają ok. 60 MB) program będzie już zawsze aktualny. Instalacja programu jest prosta i trwa maksymalnie kilka minut.

Zainstaluj teraz

Z myślą o nowych użytkownikach na kanale IC Katalog Online powstał cykl filmów instruktażowych, dotyczących korzystania z oprogramowania. Rozbudowano również moduł Help, który po zainstalowaniu aktualizacji, stanie się podręcznikiem do jego obsługi.

Jak działa IC Katalog Online?

Największą zaletą pracy z nowym programem jest oszczędność czasu. Nie trzeba już bowiem pamiętać o aktualizacji bazy danych – program zrobi to za nas. Mniej czasu poświęcimy również na poszukiwanie konkretnych towarów. Interfejs zawiera wyszukiwarki dedykowane m.in. oponom oraz akumulatorom. Otrzymane wyniki można dowolnie zawężać. Nowością jest także wyszukiwanie niektórych elementów w sposób graficzny. Łatwiej i szybciej jest również prowadzić rozliczenia z klientami. Funkcjonalność modułu rozrachunki została wyraźnie rozbudowana. Użytkownik może na bieżąco śledzić wszystkie płatności oraz konfigurować je w różnych zestawieniach. Klientom robiącym zakupy przez IC Katalog Online naliczane są automatycznie punkty w ramach programu lojalnościowego IC Premia Cash.

Zobacz jak płacić on line w nowym IC Katalogu Online

Nowa wersja została tak zaprojektowana, aby mogła być obsługiwana także za pomocą tabletów z systemem Windows.

Dowiedz się więcej

IC Katalog Online – filmiki instruktażowe
IC Katalog Online – filmiki instruktażowe

IC Katalog Online to zupełnie nowe rozwiązanie firmy Inter Cars w zakresie obsługi klienta. Z myślą o nich dystrybutor przygotował serię filmików instruktażowych, które pokazują pełen zakres działania programu. Korzystać z nowych funkcji IC Katalogu Online, może każdy klient Inter Cars SA, który zainstaluje program. Po jednorazowej instalacji (pobierane dane mają ok. 60 MB) program […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!