VERVA 4 Fans – projekt wspierający amatorskie imprezy motoryzacyjne

, 6 lutego 2015, 13:26

VERVA 4 Fans to projekt adresowany do fanów sportu motorowego, organizujących amatorskie imprezy motoryzacyjne. Zgłaszając inicjatywę do konkursu można wygrać wsparcie finansowe do wysokości nawet 5 tysięcy złotych na realizację własnego pomysłu.

W ramach projektu można zgłosić własny pomysł na ciekawą i nieszablonową imprezę motoryzacyjną. Może być to np. zlot miłośników pojazdów, konkurs jazdy samochodowej, pokaz driftingu, piknik motoryzacyjny, wystawa zabytkowych aut lub inna impreza. Co ważne, nie ma znaczenia, czy impreza odbywa się cyklicznie czy organizowana jest po raz pierwszy.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia 2015 za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie www.4fans.verva.pl. Organizatorzy trzech najciekawiej zapowiadających się wydarzeń otrzymają, w zależności od zajętego miejsca w konkursie, wsparcie wysokości:

  •     5 000 zł,
  •     3 000 zł,
  •     1 000 zł.

 

Zasady konkursu dostępne są na stronie www.4fans.verva.pl/regulamin. Informacje o przebiegu konkursu i laureatach publikowane będą na fanpage'u VERVA.

Dowiedz się więcej

Załoga warsztatu Dytko na 52. Rajdzie Barbórki
Załoga warsztatu Dytko na 52. Rajdzie Barbórki

Właściciel jednego z serwisów samochodowych sieci Euromaster – Paweł Dytko z Nysy, były utytułowany zawodnik rajdowy, specjalnie na 52. Rajd Barbórki zbudował prototypowe auto rajdowe na bazie Mitsubishi Space Star i bierze nim udział w Kryterium Asów na Karowej. Paweł Dytko jest jednym na najmłodszych franczyzobiorców sieci serwisowej Euromaster w Polsce, a jednocześnie do niedawna […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!