IC Katalog Online – filmiki instruktażowe

, 4 lutego 2015, 13:58

IC Katalog Online to zupełnie nowe rozwiązanie firmy Inter Cars w zakresie obsługi klienta. Z myślą o nich dystrybutor przygotował serię filmików instruktażowych, które pokazują pełen zakres działania programu.

Korzystać z nowych funkcji IC Katalogu Online, może każdy klient Inter Cars SA, który zainstaluje program. Po jednorazowej instalacji (pobierane dane mają ok. 60 MB) program będzie już zawsze aktualny. Instalacja programu jest prosta i trwa maksymalnie kilka minut.

Z myślą o nowych użytkownikach na kanale IC Katalog Online powstał cykl filmów instruktażowych, dotyczących korzystania z oprogramowania. Rozbudowano również moduł Help, który po zainstalowaniu aktualizacji, stanie się podręcznikiem do jego obsługi.

Dzięki temu każdy użytkownik może szybko dowiedzieć się jak wykonywać dane czynności. Dzisiaj prezentujemy filmowy instruktaż przygotowywania oferty dla klienta.

Dowiedz się więcej

Inter Cars przyjmuje zużyte akumulatory
Inter Cars przyjmuje zużyte akumulatory

Złom akumulatorowy musi być utylizowany w odpowiedni sposób, dlatego warsztaty i sklepy muszą składać sprawozdania, poparte tzw. Kartami Przekazania Odpadu. Inter Cars SA umożliwia zwrot złomu akumulatorowego do najbliższej placówki tego dystrybutora, wydając przy tym Kartę Przekazania Odpadu i płacąc za każdy kilogram złomu. Klientom, z którymi Inter Cars nawiąże bezpośrednią współpracę, oprócz podpisanej umowy  […]

Nowy IC Katalog Online już dostępny
Nowy IC Katalog Online już dostępny

Z początkiem roku ukazał się program IC Katalog Online, będący następcą dotychczasowego IC Katalogu. Nie warto zwlekać z jego instalacją. To zupełnie inne rozwiązanie. Sprawdźmy jakie. Czym jest IC Katalog Online? IC Katalog to program, który od wielu lat jest podstawowym narzędziem komunikacji firmy Inter Cars z warsztatami samochodowymi. Dzięki niemu klienci mogą w łatwy […]

IC Katalog Online – sprawdź nowe funkcje
IC Katalog Online – sprawdź nowe funkcje

IC Katalog Online jest następcą dotychczasowego IC Katalogu. Narzędzie otwiera przed użytkownikami całą paletę nowych funkcjonalności. Dlaczego warto je zainstalować? IC Katalog to program, który od wielu lat jest podstawowym narzędziem komunikacji firmy Inter Cars z warsztatami samochodowymi. Dzięki niemu klienci mogą w łatwy sposób znaleźć części, narzędzia, opony i akcesoria do samochodów osobowych, ciężarowych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wodzu, 5 lutego 2015, 9:09 0 0

Właczyłem i się poddałem !! zawiesza się , długo ładuje , wyszukiwnie łatwiejsze w starszym !!
Teraz dobrym przykładem czytelności to program MotoProfila .

Odpowiedz

PM, 5 lutego 2015, 11:10 0 0

ten filmik jakiś dziwny. po co w przykładzie dawać dwa komplety klocków i tarcz.. i trzy pojedyncze opony? to tylko dodatkowo wprowadza w błąd.

Odpowiedz