Shell PurePlus Innowacją 2014 Roku

, 3 lutego 2015, 11:17

Technologia Shell PurePlus otrzymała tytuł Innowacji Roku 2014 w konkursie organizowanym przez Forum Biznesu. Celem Konkursu Innowacja Roku 2014 jest promocja nowoczesnych i przełomowych rozwiązań, projektów oraz technologii, które rozwijają i doskonalą dany rynek. Projekt jest realizowany pod patronatem Wydziału Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Fundacji Centrum Innowacji FIRE.

– „Wprowadzenie Technologii Shell PurePlus na rynek, to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży środków smarnych w minionym roku. Tytuł Innowacja 2014, to kolejne wyróżnienie, które potwierdza pozycję Shell, jako lidera innowacji i dostawcy rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona również przez świat biznesu i nauki” – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży Shell Polska Sp. z o.o.

Technologia Shell PurePlus opiera się na procesie syntezy gazu ziemnego w ciecz (gas-to-liquid) i pozwala na otrzymanie krystalicznie czystej, syntetycznej bazy olejowej, która stanowi od 75 do 90 procent zawartości oleju silnikowego. Środki smarne Shell Helix oparte na olejach bazowych wytwarzanych w Technologii Shell PurePlus są pozbawione praktycznie wszelkich zanieczyszczeń znajdujących się w ropie naftowej, co pozwala utrzymać najwyższe parametry eksploatacyjne silnika.

Dowiedz się więcej

Shell wyłącznym dostawcą olejów dla samochodów Hyundai
Shell wyłącznym dostawcą olejów dla samochodów Hyundai

Shell po raz kolejny został wyłącznym dostawcą olejów silnikowych do pojazdów Hyundai na rynku posprzedażowym. Oleje silnikowe Shell będą zalecane w autoryzowanych serwisach Hyundai i udostępniane klientom w ponad 70 krajach. Obie firmy współpracują ze sobą już od dziesięciu lat, a nowa umowa została podpisana na kolejne pięć. Zgodnie z podpisaną umową, zalecane będą wszystkie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!