Aprobata MWM dla oleju Delgas L 40

, 3 lutego 2015, 8:54

Dział Badań i Rozwoju Orlen Oil uzyskał wpis na listę olejów dopuszczonych do stosowania w silnikach gazowych MWM Gmbh (wcześniej DEUTZ) dla oleju Delgas L 40. MWM, producent silników gazowych oraz systemów energetycznych, jest częścią amerykańskiego koncernu Caterpillar Inc.

Delgas L 40 jest niskopopiołowym olejem do stacjonarnych silników gazowych produkowanym na bazie specjalnie rafinowanych olejów bazowych oraz starannie dobranego pakietu dodatków uszlachetniających. Zawarte w oleju dodatki dyspergująco-myjące regulują powstawanie szlamów i osadów przez co utrzymują silnik w czystości. Dzięki wyjątkowym właściwościom zapewnia wydłużone czasookresy wymiany oleju, obniża koszty remontów i konserwacji silników gazowych.

Uzyskane dopuszczenie umożliwia zastosowanie oleju Delgas L 40 w silnikach gazowych MWM, DEUTZ, w których producent silnika zaleca, aby zawartość popiołu siarczanowego w oleju wynosiła do 0,5% tj. w większości silników zasilanych gazem ziemnym oraz niezbyt zanieczyszczonymi gazami.

Dowiedz się więcej

ORLEN Oil na targach Automechanika
ORLEN Oil na targach Automechanika

W dniach 13-17 września 2016 roku ORLEN Oil bierze udział w targach Automechanika we Frankfurcie. To największe i najbardziej prestiżowe na świecie targi techniki motoryzacyjnej Poprzednia edycja zgromadziła 140 000 osób związanych z branżą, w tym roku organizatorzy przewidują udział ponad 4 600 wystawców z całego świata.  Stoisko ORLEN Oil jest podzielone na kilka stref […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!