Nowy katalog sond lambda NGK

, 18 maja 2005, 0:00

Nowy katalog sond lambda firmy NGK Spark Plug Europe jest już dostępny. Znajdują się w nim sondy, pod nazwą marki NTK, pasujące do ponad 2900 modeli samochodów.
Nowy katalog pokrywa całkowity asortyment sond lambda NGK. Pod marką NTK oferowanych jest w sumie 326 różnych typów sond, z czego 78 to sondy nowe, które zostały teraz wprowadzone na rynek. Nowość stanowi 9 szerokopasmowych sond UEGO. Zostały one po raz pierwszy zaprezentowane na rynku wtórnym przed kilkoma tygodniami.
Na 118 stronach aktualnego katalogu można znaleźć wiele informacji na temat sond lambda NGK. Należą do nich szczegóły techniczne na temat każdego typu sondy – od ilości kabli sondy, poprzez długość kabli, aż po oznaczenia końcówek sond, wskazówki dotyczące montażu oraz listę porównawczą z numerami części zamiennych.
 ]1P[
Można w nim bardzo szybko odnaleźć optymalnie pasującą sondę lambda dla każdego samochodu. Obojętnie czy typ elementu, element grzejny oporowy, czy końcówka łącząca – sondy NGK są w najmniejszych szczegółach dopasowane do danego silnika. Jest to wynikiem długoletniej współpracy z producentami samochodów.
Sondy NTK produkowane na rynek wtórny gwarantują jakość równą jakości oryginalnego wyposażenia, a więc także bezproblemowy montaż. Wszystkie typy sond są sprawdzone przez TUV oraz homologowane przez Federalny Urząd ds. Pojazdów Mechanicznych (ABE).
Katalog można otrzymać u lokalnych dystrybutorów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!