Porównywarka cen szyb Glass4Cars

, 29 stycznia 2015, 9:57

Za pomocą platformy Glass4Cars.pl można porównać ceny szyb różnych producentów, a także znaleźć najbliższy serwis, który wymieni wybraną szybę. To pierwsze tego typu narzędzie na rynku.

Twórcą nowej platformy jest Glass4Cars.pl SA, która niedawno została wydzielona ze struktur VARIANT SA, przejmując także dystrybucję szyb Grupy Fuyao.

Na stronie Glass4Cars.pl po określeniu auta, wskazujemy jaką szybę chcemy wymienić (przednia, tylna, boczna), a następnie ten serwis internetowy prezentuje nam najkorzystniejszą ofertę spośród zamienników oraz szyb renomowanych producentów. W kolejnym kroku możemy zamówić dostarczenie szyby na adres lub do 120 punktów odbioru w Polsce, albo też dodatkowo znaleźć usługodawcę, który ją wymieni w najdogodniejszej dla nas lokalizacji w całej Polsce. Po jego wybraniu, określamy w kalendarzu termin wymiany, zapoznajemy się z ceną usługi, a następnie składamy zamówienie. Za szybę i wymianę płacimy po wykonaniu usługi.

Glass4Cars.pl liczy, że szybko stanie się podstawowym serwisem dla wszystkich kierowców, którzy mają potrzebę wymiany szyby w swoim samochodzie. Do tej pory nie było bowiem na rynku narzędzia, które umożliwiłoby łatwe porównanie cen szyb samochodowych, a także sprawdzenie cen jej wymiany w różnych serwisach oraz umówienie terminu online.

VARIANT SA, która jest właścicielem spółki Glass4Cars.pl, to firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2005 roku. Firma od lat działa w branży motoryzacyjnej, zajmując się produkcją i dystrybucją kosmetyków i chemii motoryzacyjnej, a także samochodowych środków eksploatacyjnych, klejów i uszczelniaczy dla motoryzacji i przemysłu, akcesoriów samochodowych, olejów i smarów. Dodatkowe informacje o firmie są dostępne pod adresem: http://www.variant.pl.

Dowiedz się więcej

Zestaw do naprawy szyb od Liqui Moly
Zestaw do naprawy szyb od Liqui Moly

Pęknięta szyba samochodowa nie zawsze musi wiązać się z kosztowną wymianą. Dzisiejsze technologie pozwalają na jej profesjonalną naprawę w każdym warsztacie. Jeśli pęknięcie szyby jest małe (do średnicy monety 2 złotowej) i nie powstało w polu widzenia kierowcy (to mniej więcej prostokąt równy wysokości szyby i szeroki na 30 cm biegnący przez środek koła kierownicy) […]

Chińskie szyby w Mercedesie, Jaguarze i Audi
Chińskie szyby w Mercedesie, Jaguarze i Audi

Mercedes GLA, Jaguar F-Type X152, Audi A3 – co łączy te luksusowe auta? Wszystkie mają fabrycznie zamontowane szyby chińskiego producenta – Fuyao Group. Aktualnie Fuyao jest trzecim największym producentem szyb samochodowych na świece. Szyby Fuyao pojawiły się we wspomnianych modelach Mercedasa, Jaguara i Audi na mocy umów zawartych w ciągu ostatniego roku pomiędzy tymi producentami […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!