27 tysięcy artykułów do aut azjatyckich i amerykańskich

, 22 stycznia 2015, 10:44

Firma Japanparts specjalizuje się w dostarczaniu części do samochodów japońskich, koreańskich i amerykańskich. Oferta producenta przekroczyła już liczbę 27 tysięcy referencji.

Japanparts bazuje na własnym centrum logistycznym o powierzchni ponad 20 tys. m2. Zajmuje się dystrybucją swoich produktów do ponad 80 krajów na świecie.

Obecnie w ofercie znajduje się ponad 27 tys. produktów dostępnych na magazynie, co zapewnia około 6-miesięczne zatowarowanie.

Więcej informacji na stronie www.japanparts.eu

Dowiedz się więcej

Promocje Japanparts i Castrol w Auto Partner SA
Promocje Japanparts i Castrol w Auto Partner SA

Auto Partner SA uruchomił akcje promocyjne produktów Japanparts oraz Castrol. Do wygrania są między innymi bony zakupowe, smartfony oraz odzież sportowa. Promocja Japanparts Zakup wszystkich produktów Japanparts w poniższych progach zakupowych w trakcie trwania całej promocji będzie nagradzany bonami SODEXO: Zakup za 9 000 zł netto – Bony o wartości 800 Zakup za 6 000 zł netto – Bony […]

Japanparts powiększa ofertę amortyzatorów
Japanparts powiększa ofertę amortyzatorów

Firma Japanparts rozbudowała ofertę amortyzatorów. Producent dysponuje obecnie ponad 1 500 artykułów, przez co jest w stanie zaoferować najbogatszy asortyment amortyzatorów do pojazdów azjatyckich i europejskich dla sektora aftermarket. Japanparts powiększył swój magazyn we Włoszech, dedykując ponad 5.000 m2 wyłącznie amortyzatorom. Katalog amortyzatorów zawierający wszelkie szczegóły gamy produktowej Japanparts można pobrać przy użyciu QRcode (grafika […]

Komentarze

Brak komentarzy