Naprawa plus mini-przegląd? Weź udział w ankiecie.

, 21 stycznia 2015, 23:48

Klient przyjeżdża do Twojego warsztatu na wymianę sprzęgła. Interesuje Cię tylko przeprowadzenie wskazanej naprawy? A może sprawdzisz także stan innych, niezwiązanych z usterką podzespołów? Zachęcamy do udziału w ankiecie.

 

W naszej najnowszej ankiecie pytamy o sposób podejścia mechaników do naprawianych pojazdów. Zachęcamy do udziału oraz wpisywania komentarzy pod tym artykułem.

 

{uri:/ankietka/41}

Dowiedz się więcej

Akumulatory padają mimo łagodnej zimy – wyniki ankiety
Akumulatory padają mimo łagodnej zimy – wyniki ankiety

Jesień oraz pierwsze dni kalendarzowej zimy oszczędziły nam ujemnych temperatur. Przełożyło się to na sprzedaż akumulatorów samochodowych. Jednak co ciekawe, niemal 40% uczestników naszej ankiety nie zaobserwowało spadku sprzedaży baterii względem analogicznego okresu ubiegłego roku. Trwałość akumulatorów zależy od wielu zmiennych. Temperatura jest istotnym, ale tylko jednym z wielu parametrów. Być może właśnie dlatego, niezależnie […]

Dodatkowe sprawdzenie samochodu standardem w każdym warsztacie – wyniki ankiety
Dodatkowe sprawdzenie samochodu standardem w każdym warsztacie – wyniki ankiety

Sama naprawa wskazanej przez klienta awarii to nie wszystko. Mechanicy w warsztatach niezależnych niemal zawsze dokonują dodatkowego sprawdzenia auta pod kątem ukrytych usterek. Potwierdzają to wyniki naszej ankiety. W naszej ankiecie postawiliśmy pytanie główne:  "Czy sprawdzasz dodatkowo stan techniczny samochodu klienta, aby znaleźć usterki, których usunięcie możesz dodatkowo zaoferować?". Aż 94,4% naszych ankietowanych wybrało odpowiedź […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 stycznia 2015, 11:27 0 0

Aku padają bo producenci na siłę szukają oszczędności i odchudzają kau ile się da byle działał. Kiedyś aku swoje ważył, gdyby porównać ciężar aku tych samych pojemności byłoby jasne. Ale to wszystko ubrane jest w piękne reklamy i obietnice. Większość akumulatorów które poszły do reklamacji męczy jedna awaria, oberwanie celi.

Odpowiedz