MotoFocus.pl – śledź nas na Facebooku

, 8 maja 2015, 10:08

Aby być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami w branży warsztatowej wystarczy kliknąć popularne „Lubię to”.

Czytaj, komentuj i wygrywaj w konkursach

Na profilu naszego portalu na Facebooku udostępniamy najważniejsze publikacje, wyniki badań oraz branżowe ciekawostki. Nie brakuje także interesujących konkursów z nagrodami. Liczba osób śledzących profil wzrasta systematycznie – co ważne są to realni użytkownicy portalu, zainteresowani branżą motoryzacyjną.

 

Przejdź do profilu MotoFocus.pl na Facebooku i kliknij "Lubię to"

 

Znaczenie mediów społecznościowych wzrasta. Zachęcamy także do polubienia profilu portalu TruckFocus.pl. Dziękujemy za każdy "Like" oraz zachęcamy do komentowania i oceniania naszych wpisów.

Dowiedz się więcej

Dystrybutorzy części w mediach społecznościowych
Dystrybutorzy części w mediach społecznościowych

Komunikacja firmy z klientami jest niezwykle istotnym elementem prowadzenia biznesu w każdej branży. Dystrybutorzy części samochodowych starają się docierać do swoich odbiorców poprzez jak najwięcej kanałów. Z tego powodu większość z nich pochyla się nad możliwościami, stwarzanymi przez media społecznościowe. Budowanie przywiązania do marki Głównymi odbiorcami dystrybutorów części są przedstawiciele sklepów motoryzacyjnych oraz warsztatów. Ta […]

Strona MotoFocusa na Facebooku
Strona MotoFocusa na Facebooku

Szanowni Państwo, dzisiaj oficjalnie ruszamy z naszym fanpagem na portalu społecznościowym Facebook. Projekt ten powstał z myślą o Czytelnikach, którzy chcą docierać najszybciej jak to tylko możliwe do informacji z naszego portalu w przystępny dla siebie sposób – czyli przez wyświetlanie ich bezpośrednio na facebookowej tablicy. Dlaczego warto się zapisać? Zapewne osób, które korzystają regularnie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!