Auto Partner SA wyłącznym dystrybutorem narzędzi Unior

, 14 stycznia 2015, 15:17

Auto Partner SA nawiązał współpracę* z firmą Unior – europejskim producentem narzędzi ręcznych. Marka jest dobrze znana profesjonalistom na całym świecie.

Historia marki Unior sięga XVII wieku, kiedy to u podnóża pasma górskiego Pohroje (Słowenia), powstała pierwsza kuźnia, która z biegiem czasu przekształciła się w zakład produkujący narzędzia ręcznie.

Dziś Unior jest jednym z największych słoweńskich eksporterów. Firma posiada rozwinięte zaplecze technologiczne, a własne huty ulokowane w UE umożliwiają kontrolę produktów od początku produkcji stali, aż do momentu osiągnięcia produktu finalnego.

Program narzędzi ręcznych składający się z ponad 3 000 różnych produktów, jest gwarancją wykonania niemal każdej pracy.

Firma Unior w swojej ofercie posiada narzędzia przeznaczone dla:

  • przemysłu motoryzacyjnego,
  • warsztatów naprawczych,
  • elektroników,
  • serwisów rowerowych.

 

Program narzędzi ręcznych posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001 w rozwoju, produkcji oraz marketingu narzędzi ręcznych od 1994 roku. Narzędzia do prac elektrycznych są testowane zgodnie z certyfikatem VDE. Ciągły rozwój narzędzi ręcznych Unior jest wynikiem badania zapotrzebowania profesjonalistów i rzemieślników na świecie.

 

*Współpraca Auto Partner SA i Unior z pominięciem wybranych niewielkich firm działających lokalnie i posiadających dostęp tylko do wybranego asortymentu, odbywała się będzie na zasadzie wyłączności.

Dowiedz się więcej

Katalog produktów Auto Partner SA na sezon jesienno-zimowy
Katalog produktów Auto Partner SA na sezon jesienno-zimowy

„Katalog produktów Auto Partner SA. Wybrany asortyment na okres jesienno-zimowy” to tytuł najnowszej publikacji dystrybutora części. Katalog jest już dostępny w punktach sprzedaży oraz w internecie. W katalogu znalazły się produkty, które pozwolą klientom zapoznać się z rozpiętością oferty dystrybutora w zakresie chemii użytkowej i technicznej, akumulatorów oraz płynów i olejów. Podczas selekcjonowania zostały wybrane […]

Podsumowanie roku 2014, czyli Auto Partner SA w imponujących liczbach
Podsumowanie roku 2014, czyli Auto Partner SA w imponujących liczbach

Rok 2014 był bardzo szczególnym okresem dla firmy Auto Partner SA. Zmieniła ona lokalizację głównej siedziby w Bieruniu, otworzyła nowoczesne centrum dystrybucyjne, a co najważniejsze zdobyła wielu nowych klientów. Auto Partner stawia na rozwój! To hasło towarzyszy działaniom firmy już od dłuższego czasu: AP zwiększa ilość powierzchni magazynowej, otwiera nowe filie, zdobywa nowe rynki poza […]

Trzy nowe promocje
Trzy nowe promocje

Sieć dystrybucji części zamiennych Auto Partner SA uruchomiła trzy nowe akcje promocyjne. Są to dwie promocje oleju Motul oraz części JapanParts. Japońska szkoła kupowania Klienci, którzy w trakcie trwania promocji dokonają skumulowanego zakupu produktów Japanparts, przekraczając jednocześnie progi zakupowe, otrzymają bony wartościowe na kolejne zakupy Japanparts w Auto Partner SA: Próg 2500 zł – wartość […]

Komentarze

Brak komentarzy