Katalog wycieraczek samochodowych DENSO na rok 2015

, 13 stycznia 2015, 12:24

W nowym katalogu wycieraczek DENSO na rok 2015 zawarto zaktualizowaną listę zastosowań wszystkich wycieraczek oferowanych przez firmę na rynku wtórnym.

1700 zastosowań 141 rodzajów wycieraczek

Dodatkowo nowy katalog (o numerze DEWB14-0001) zawiera aktualne informacje na temat wycieraczek szkieletowych, płaskich i hybrydowych DENSO, uwzględnia także wycieraczki do tylnej szyby oraz niedawno wprowadzone do oferty wycieraczki hybrydowe z adaptorem 9×3 i 9×4.

W katalogu opisano cechy konstrukcyjne poszczególnych typów wycieraczek, opcje montażu, przygotowano listę zamienników i pomocny przewodnik kupującego. By ułatwić klientom wybór najlepszego produktu, w katalogu obok standardowych wycieraczek pojawiają się sugestie odpowiadających im wycieraczek klasy „premium”.

Ponadto, po wprowadzeniu do oferty wycieraczek hybrydowych z dodatkowym adaptorem, znacząco wzrosła liczba zastosowań. Wycieraczki hybrydowe DENSO pokrywają obecnie 55% europejskiego parku pojazdów.

Program wycieraczek DENSO przeznaczony na rynek wtórny zapewnia klientom jakość, wygodę i szeroki wybór. 1700 zastosowań obejmujących 85% europejskiego rynku pojazdów oznacza, że wycieraczki DENSO są dostępne dla prawie każdego samochodu. Pokrycie to uzyskano za pomocą jedynie 141 numerów katalogowych, co czyni ten program jednym z najbardziej skonsolidowanych na rynku wtórnym. W ramach programu DENSO oferuje trzy podstawowe typy wycieraczek oraz wybór łatwych systemów montażu.

Szczegółowe informacje na temat programu wycieraczek DENSO można znaleźć w katalogu, który jest dostępny bezpłatnie na stronie internetowej http://www.denso-am.pl, w TecDoc oraz u przedstawicieli DENSO.

Dowiedz się więcej

Katalog świec zapłonowych i żarowych DENSO 2015
Katalog świec zapłonowych i żarowych DENSO 2015

Setki nowych zastosowań dla najpopularniejszych europejskich samochodów uwzględniono w nowym katalogu świec zapłonowych i żarowych DENSO 2015. Nowy katalog (o numerze: DESG14-0001) zapewnia łatwy dostęp do najświeższych informacji na temat wszystkich świec zapłonowych i żarowych DENSO oferowanych klientom rynku wtórnego. Program świec zapłonowych DENSO obejmuje obecnie 664 numery części, które mają 40 886  zastosowań i […]

Nowe wycieraczki hybrydowe DENSO z adaptorem 9×4
Nowe wycieraczki hybrydowe DENSO z adaptorem 9×4

DENSO wprowadziło do oferty nowe wycieraczki hybrydowe z mocowaniem 9×4 i 9×3. Nowy adaptor umożliwia wymianę większości standardowych wycieraczek na skuteczne wycieraczki hybrydowe. Dotychczasowa oferta wycieraczek hybrydowych DENSO (numery katalogowe wycieraczek zaczynające się od liter DU-…) umożliwiała zastosowania tylko w tych modelach samochodów, które posiadały adaptor 9×3. Najnowsze rozszerzenie programu wycieraczek hybrydowych DENSO dla rynku […]

Jak dobrać właściwy olej do sprężarki?
Jak dobrać właściwy olej do sprężarki?

Eksperci DENSO przygotowali krótki poradnik, w którym omówiono rolę oleju w układzie klimatyzacji. Podpowiadają także, jak dobrać właściwy olej do sprężarki klimatyzacji i na co należy zwrócić uwagę podczas wymiany oleju? Olej w układzie klimatyzacji służy przede wszystkim do smarowania ruchomych części, czyli kompresora i iglicy zaworu rozprężnego, jak również do odprowadzania ciepła ze sprężarki. […]

DENSO Europe zmienia prezesa
DENSO Europe zmienia prezesa

Masato (Max) Nakagawa zastąpił Yasushiego Yamanakę na stanowisku Dyrektora Generalnego (CEO) i Prezesa DENSO International Europe. Yasushi Yamanaka objął stanowisko Senior Executive Dyrektora i będzie nadzorował działania związane z badaniami i rozwojem. – „Czuję się zaszczycony i zarazem jestem pełen entuzjazmu. Jako kolejny prezes i dyrektor generalny regionu europejskiego skupię się nie tylko na wprowadzaniu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!