Inter Cars z tytułem Lokomotywy Polskiej Gospodarki

, 7 stycznia 2015, 8:01

Miesięcznik Home&Market wyróżnił Inter Cars SA tytułem „Lokomotywa Polskiej Gospodarki 2014”.

Lista najpotężniejszych firm, które zasłużyły na ten tytuł została opublikowana w grudniowo-styczniowym wydaniu miesięcznika Home&Market. Zaprezentowane zostały w nim  najprężniejsze firmy, z podziałem na najważniejsze sektory polskiej gospodarki – wyróżniające się innowacyjnymi rozwiązaniami, stabilną sytuacją finansową oraz  będącymi liderami w branżach, w których działają. Jak deklaruje redakcja „Wyróżnione firmy podobnie jak lokomotywy pociągowe ciągną całą gospodarkę naprzód nadając jej określone tempo”.

Kolegium redakcyjne przeanalizowało wyniki finansowe, plebiscyty, rankingi, strony internetowe i na tej podstawie wybrało 10 branż, a w nich po 3 firmy, które zasłużyły na tytuł. Inter Cars SA znalazł się wśród najlepszych firm z branży motoryzacyjnej. W uzasadnieniu zauważono, że jako jeden z nielicznych dystrybutorów części zamiennych w Europie, Inter Cars SA posiada własne laboratorium badawcze, które prowadzi testy części pod kątem spełnienia wymagań technicznych. Podkreślono także szeroką ofertę dystrybutora.

Dowiedz się więcej

Telewizja Inter Cars – wywiad
Telewizja Inter Cars – wywiad

Inter Cars SA od dłuższego czasu kładzie duży nacisk na wizualną komunikację z klientem. To było powodem rozwoju IC-TV, telewizji wewnętrznej wyświetlanej na monitorach znajdujących się w filiach. O całym projekcie opowiedział Konrad Gałecki, administrator systemów telewizji Digital Signage. Wiadomości IC: Czy mógłbyś przedstawić naszym czytelnikom projekt IC-TV? Konrad Gałecki: IC-TV jest to telewizja skierowana […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 8 stycznia 2015, 9:15 0 0

Szkoda, że Home&Market nie istnieje dla organizacji zrzeszających rynek prasowy. Tu można samemu poszukać: www.zkdp.pl Nie chciałbym umniejszać wyróżnionym firmom, ale jedynie polecić nieco więcej refleksji w wydawaniu pieniędzy na "samoprzyznające" się nagrody.

Odpowiedz