Kalendarz TEXA na rok 2015

, 12 grudnia 2014, 9:32

Po raz kolejny, kalendarz firmy TEXA został narysowany przez Milo Manarę, słynnego włoskiego grafika. Artysta z Werony narysował dla TEXY zmysłowy obraz z wykorzystaniem najnowszego narzędzia diagnostycznego AXONE S TPS.

Sławny grafik z Werony, już po raz ósmy z kolei, stworzył kalendarz firmowy uwieczniając jedno z najnowszych urządzeń TEXA, AXONE S TPS. Kalendarz trafi do klientów posiadających umowę “TEXPACK” na aktualizację oprogramowania TEXA w Europie.

Ilustracja Manary to obrazek z typowego warsztatu wulkanizacyjnego, na którym czołową postacją jest piękna dziewczyna wykonująca pomiar ciśnienia opon samochodu przy użyciu AXONE S TPS. Narzędzie, które swoją światową premierę miało podczas ostatniej edycji targów Automechanika we Frankfurcie, jest rozwiązaniem dla wszystkich warsztatów, które wykonują obsługę systemu TPMS (Tyre Pressure Monitoring System – System kontroli ciśnienia w oponach), obowiązkowo instalowanego w Europie od 01 listopada 2014 we wszystkich pojazdach do przewozu osób.

Na stronie: http://www.texa.it/download/calendario-texa, po wypełnieniu krótkiej ankiety można pobrać za darmo elektroniczną wersję najnowszego kalendarza TEXA.

Dowiedz się więcej

Błąd zaworu EGR w Volkswagenie Transporterze T5
Błąd zaworu EGR w Volkswagenie Transporterze T5

Świecąca się kontrolka silnika może oznaczać błąd zaworu EGR. Przedstawiamy diagnostykę „nie wprost” i rozwiązanie tego problemu przez specjalistów firmy Texa na przykładzie Volkswagena Transportera T5 2.0 TDI 4Motion (CAAA). Urządzenia diagnostyczne, po które sięga większość mechaników podczas napraw samochodów, powinny być traktowane przede wszystkim jako narzędzia, a nie gotowy sposób naprawy samochodu. Niestety, nie […]

Umowa firm TEXA i Schrader
Umowa firm TEXA i Schrader

TEXA podpisała umowę o współpracę ze Schrader International, światowym liderem w projektowaniu i produkcji czujników TPMS, w oparciu o którą mechanicy będą mogli wykonywać operacje programowania czujników Schrader dostępnych na rynku wtórnym za pomocą narzędzi TEXA. Czujniki TPMS Schrader są zdecydowanie najczęściej stosowanymi na świecie i osiągnęły w 2014 r. rekordowy poziom produkcji wynoszący trzysta […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!