Grudniowe Wiadomości IC

, 9 grudnia 2014, 12:13

W ostatnim tegorocznym wydaniu Wiadomości IC można znaleźć wiele informacji branżowych, produktowych, technicznych i innych. Nie zabraknie też pomysłów na świąteczne prezenty.

W tym wydaniu redakcja skupiła się głównie na produktach sezonowych, takich jak płyny do chłodnic, akumulatory, czy ogrzewania postojowe samochodów. Bardzo bogato prezentuje się część poświęcona instalacjom LPG.

Jak co roku osobom, które mają problemy ze świątecznymi prezentami, Inter Cars podsuwa kilka pomysłów. Oprócz tego informacje o przepisach prawnych i ważnych wydarzeniach dotyczących rynku usług warsztatowych.

 

Dowiedz się więcej

Nowe Wiadomości IC
Nowe Wiadomości IC

Na rynku ukazało się najnowsze, październikowe wydanie Wiadomości IC, a w nim: relacja z 14. Targów Inter Cars, Motor Show, Nocne Motor Show, poszerzenie oferty oponiarskiej, newsy z branży, nowe filie, targi zagranicznych filii Inter Cars, relacje ze szkoleń praktycznych, projekt Bio Service i wiele innych.  

Nowe Wiadomości IC
Nowe Wiadomości IC

Wkrótce ukaże się marcowy numer magazynu Wiadomości Inter Cars. Jak zwykle czytelnicy otrzymują garść informacji technicznych, produktowych oraz newsy z branży motoryzacyjnej. Wiadomości Inter Cars poświęcone zostały także jubileuszowi 25-lecia firmy Inter Cars oraz promocjom skierowanym do klientów. Można przeczytać o rozwoju spółki ILS i nagrodach dla Inter Cars. Znalazło się też miejsce dla przedstawienia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!